• 5 gün sonra seçim olsa yine reise basacak tiptir. izlemedim, dinlemedim, okumadım, tıklamadım bile.

hislere tercüman editi: yedek oy başlığım da var. ziyadesiyle karamsar ve umutsuzum, geriye inadım kaldı. madem erdoğan'ı deviremiyoruz, muhalefeti devirelim.

şahsi düşüncem büyükşehir seçimlerinde güçlü muhalif adaya oy vereceğim ama kesinlikle belediye meclisi ve genel seçimde 18 yaşından beridir oy verdiğim cumhuriyet halk partisi'ne oy vermeyeceğim. zira onların da yaptığı zulümdür artık.

şükela verenlere, mesaj gönderenlere teşekkür ederim.
  • -- erdoğana oy verdim it gibi pişmanım ben itim it.
    + peki şimdi seçim olsa kime oy verirsiniz?
    -- erdoğan' a tabi ki.
    + e itim dediniz!?
    --hav hav haaauuuuvvvvv!!
  • itoğlu it seni. aklın sonradan mı başına geldi dalyarak.

türkiye'nin 5 senesini daha mahvettiniz be. acımak yok bunlara, daha da beter olurlar umarım…
  • bi sonraki seçimde oyunu mhp ye basıp tepkisini gösterecektir
  • ne chp'lisi ne algısı, bi bitmediniz amk. adam ağzıyla erdoğan'a verdiğini ve it gibi pişman olduğunu söylüyor, buradaki dallama yok yea öyle demek istemiyor, kılışdara verdi kesin oyunu diyor.

tanım: daha 5 gün geçmeden böyle oldu, 5 ay sonra sürünerek yalvaracak insanlar, nolur yardım edin diye. ha şu da bir gerçek, bu gün seçim olsun yine erdoğan'a basar bu tip
  • iğrenç kelimesini kullanarak devlete hakaret ettiği ve borcunu ödemediğinden dolayı hakkında yasal işlem başlatılması gereken birinin sözleri. iğrenç ne demek ya nankörleşme lütfen.
  • bes beter ol embesil.

tanim: 28 mayis'tan once zam yagmuru yokmus gibi gidip 2 turda da rte'ye oy veren ittir.
  • kendisine borç gelmese anlamayacak olan biri. demek ki ekonomik olarak kıyamet yaşanması gerek ki insanlar anlasın.
  • 14 ve 28 mayıs'ta erdoğan'a 2 kere oy vermiş hemde depremzede bir abimizin üzerinden 5 gün geçtikten sonra pişman olması ve kendi kendisine hakaret etmesi olayı.

karmaşık duygular içindeyim ne desem bilemedim sözlük.

link
  • haci dayi biraz erken degil mi? reyiz bes sene daha iktidar. önumuzdeki yillarda diyeydin. oyna devam.
hesabın var mı? giriş yap