• kız arkadaşım beni öptükten sonra yanağımı siliyorum mesela, boşuna silme çıkmayan ruj kullanıyorum diyor.

ben de 'boşuna kendini hırpalama, çıkmayan ruj bu hayatta çıkmaz yanağından o kaldı artık ömür boyu' diye anlıyorum. içimden ne kadar bencil ve ukala diye kızıyorum.

meğer dudağından çıkıp da yanağıma geçmiyormuş. yeni öğrendim.
  • maskaranın abartı kullanımı kişiyi cidden maskaraya döndürebiliyormuş.
  • sozlukteki kadinlari belirlemek amacli baslik acildiginda bunun ise yaramadigi.
  • yüzünü boyayanları makyaj yapıyor sanmaları ilk sırada gelir.
  • o makyajın hangi kusuru kapamak ya da hangi çirkin olan bölgeyi geriye atıp güzel olan yerleri (mesela gözler) öne çıkarmak için yapıldığı.
  • mesela durdukları yerde bayatlaması. her saat başı tazelemeye gidilmesi. evde bir saat de yapılan makyajın tazelenmesi birtakım yerlerde (tuvalet, mağaza aynası, bank, araba aynası, metro istasyonu, vapur iskelesi, otobüs durakları) çok ilginçtir ki bir dakika içinde eski haline dönmesi. bu sürenin birbiri ile bu kadar orantısız oluşunun anlaşılamaması. bunun çıkmayanı ve silinebileninin olmasının anlaşılır oluşu, ama en popüler olanının neden bulaşanı olduğunun anlaşılamaması. herşeyden çok daha önemlisi dış cephe boyası ile arasındaki mantık farkının anlaşılamaması.
  • şuradaki soruyla netleşen: http://youtu.be/pusgmcrcaxe?t=5m26s

(bkz: adam haklı)
  • bazi kadinlarin makyaj sayesinde insana benzedikleri.
    gelmis burda yok makyaj kimseyi guzellestirmez diye ahkam kesiyorsunuz. kac tane kizin hic makyajsiz halini gordunuz ki? ah o mosmor gozaltlari, o sivilceler, portlek gozler... kisacasi makyaj cogu kadin icin mucizeler yaratir ve erkek bunu bilmez.

iste ispati

edit: kızın gerçek hali 1:16' da görünüyor
  • mac kinda sexy ruj fiyatının 135 lira olmasını çoğu erkek bilmiyordur. bilmesinler de amk bu ne lan.
  • rujları bazen allık olarak kullanıyoruz biliyo musunuz merak ettim
hesabın var mı? giriş yap