• guner umit'in turnike'ye cikrtip nostalji yaptirdigi
  gel tezkere gel tezkere bitsin bu gurbet
  yolunu bekleyen hanim yuzune hasret
  nakaratiyla unlu sarkinin sahibi, adi gibi hakkaten esmer tenli olan sarkicimiz.
 • fenerbahce'de oynuyor defansta.
 • "türk star treki" çevrilse uhura rolünü oynayacak tek türk.
 • her defasinda esmeralda ilen kariştirasim gelen--ki muhakkak isim benzerliinden ossa gerek zira tip bazinda pek de bezemedikleri aşikardir.--ismini ayriştirdiimizda ise esmer we ay kelimelerinin bileşkesinden oluştuunu kawrayip,dumur yaşatan,turkiyenin ilk weee tek zenci(melez de olabilir)şarkicisinin adi..
 • "unutma beni,unutama beni" diye damarın damarı bi şarkısı var ama metin şentürk abinin yorumu daha da yürek parçalayıcı..
 • bugün itibari ile aramızdan ayrılan çikolata renkli şarkıcı. (bkz: allah rahmet eylesin)
 • http://www.habersaglik.com/ sitesinden vefatını aşağıdaki satırlarla öğrendiğim sanatçı. en son (bkz: yanılmıyorsam) reyting hamdide colin powellı canlandırdıydı, yardıydı.

  esmeray kansere yenik düştü

  sanatçı esmeray diriker'in (53), uzun süredir yakalandığı kanser hastalığı sonucu acıbadem'deki evinde öldüğü bildirildi.

  esmeray'ın tedavisini yürüten çamlıca gata hastanesi onkoloji bölüm başkanı prof. dr. mustafa yaylacı, yaptığı açıklamada, geçen yıl haziran ayında akciğer kanseri tanısı konulan sanatçının tedavisine başlandığını, ancak rahatsızlığının karaciğerine de yayıldığını belirterek, uygulanan kemoterapi tedavisiyle de hastalığında gerileme sağlandığını söyledi.
  bu arada sanatçının turnelere çıktığını ifade eden prof. dr. yaylacı, aralık 2001 tarihinde ise beyninde* tümör oluştuğunu hatırlattı.

  prof. dr. yaylacı, esmeray'ın o dönemde 15 gün süreyle çamlıca gata hastanesi'nde tedavi gördüğünü anlatarak, daha sonra sanatçının evinde kalmak istemesi üzerine tabucu edildiğini kaydetti.

  esmeray'ın acıbadem'deki evinde kendisi tarafından kontrol altında tutulduğunu vurgulayan prof. dr. yaylacı, sanatçının bugün saat 14.00 sıralarında evinde vefat ettiğini bildirdi.

  sanatçı esmeray, evli ve 1 çocuk annesiydi.

  bu arada sevilen sanatçının eşi şemi diriker, esmeray'ın muhtemelen çarşamba günü teşvikiye camii'nde öğleyin kılınacak namazdan sonra toprağa verileceğini belirterek, eşi için popüler müzik sanatı vakfı tarafından da tören düzenleneceğini kaydetti.
 • unutamayacagimiz kadin.
 • bir aralar kucuk beslemede oynayan kadin.
hesabın var mı? giriş yap