• ne abazalar var şu dünyada
  • bu kıza aşırı güzel dedirtecek şekilde bir hayat sürmüş olduğun için üzülüyorum dostum.

edit: millet coşmuş kızı incitecek yorumlar yapılmış diye, kıza çirkin dediğimiz yok ama "aşırı güzel" tanımı bu kıza kesinlikle abartı bir tanım.
  • (bkz: ayıp)

anlamayana anlatayım, başlığın açılmasının kişinin güzelliğiyle alakası yok. başlığı açan ergenin amacı kız üstünden goy goy yapmak, ben az söyleyeyim siz çok anlayın. her gün tv'de, internette vs. envai çeşit güzel görüyodur değil mi başlığı açan ergen arkadaşınız ama nedense bu kızı önümüze getirip malzeme yapmayı seçmiş. tesadüf mü? değil çünkü amaç "aman kız ne güzel yeaaghhh" değil, amaç rencide etmek.

yetmedi mi? dahası var. her şeyin bir yeri zamanı var, kız acılarından bahsediyor, bu öküz sözüm ona ağzının suyuyla başlık açıyor. şöyle bir örnek vereyim; çok sevdiğiniz bir yakınınızın cenazesindesiniz, mahvolmuşsunuz, uzaktan birileri "ha, şunun tipine bak, şöyle böyle..." diyor. öküzlük, ergenlik, aptallık... bu başlıkta her şey var....
  • kadın hamile
  • bı heves güzel göreceğim diye açtım.
    tanım: normal eli yüzü düzgün türk kızı.
  • ortada yaşanan bir dram. 16 yaşında çocuk gelin olmuş, yıllarca şiddet görmüş hamile bir kadın var ve sizin gördüğünüz güzellik mi? bravo.
  • başlık sahibinin abazalığına laf edeyim derken kızcağıza ayıp, hem de çok ayıp edilmesine sebep olan başlıktır.
  • kızın hayatını kaydırmışlar, saracak insan mı bulamadınız dedirten saçmalık.
hesabın var mı? giriş yap