• şaşırılmaması gereken hayvan sevgisidir.

biz de ülkece mecliste sülük besliyoruz, ne var yani. hatta yakında atatürk orman çiftliğinde bildiğin kuduz köpek besleyeceğiz!!!

sümüklü böcek demişler ama bu bildiğin insan!
  • sümüklü böceği ne ile beslediklerini merak etmeme yol açan durum.

sümükle besliyorlardır herhalde. kocaman olmuş bir de. ben kara sinek ve kurbağa beslemiştim ama bu hiç aklıma gelmemişti. üzüldüm.

edit: imla
  • süper sümüklü bir olay. ben de çocukken beslemiştim, özlüyor insan bee, neerde o eski sümükler.
  • 5 yaşında bir süngerbob karepantolon fanatiğiyseniz son derece hevesle yapabileceğiniz eylem. tabii bu miniğin annesi olaya aynı hevesle yaklaşamadı ama evdeki kanarya ve cekirgenin yanında 'gary' isimli sümüklüböcek bir süreliğine ev ahalisine katıldı. işin en eğlenceli kısmı bizim çokbilmiş bıdığın gary ile miyavlayarak iletişim kurmaya çabalaması. annesi ise yakın bir zamanda gary'nin firar etmesine yardım etmeye kararlı. başlıkta kedi yavrusu ebatlarındaki sümüklüböceği görse vereceği tepkiyi tahmin etmek istemiyorum...

alt komşudan bildirdim .
  • daha önce denediğim şey, gayet eğlenceli aslında. sürekli nemli tutmanız gerekiyor hatırladığım kadarıyla elma-havuç gibi sebzeleri seviyorlar. bunu denediğim sürede 1 kez çiftleşmelerine şahit oldum, durum kim kimin üstüne çıkarsa durumu gibi oluyor.

not1:benim beslediklerim normal boyuttaydı bu kedi kadar olmuş

not2:şurda ıyy o ne be diyen kadınlarımız, televizyondaki kıymeti kendinden menkul doktorlar şu böceğin sümüğü kırışığa çok iyi gelir diye övse 1 haftada sokakta sümüklü böcek bırakmazsınız lan.

not3:manyağım aq var mı?
  • ayak altında dolaşmadığı sürece sorun olmayacak durum.

-osmaaannn hanimişş benim oğlum.
    +çatıırrttt, cccıırrrrkk
    - osman! ossmaaannn...
  • besleyen kişinin türk arkadaşı olsaydı tuzlu şakalara maruz kalacağı durum olurdu.
  • annemin de yapmaya çalıştığı eylem.

yeşilliklerden çıkan sümüklü böceği evdeki benjamin bitkisinin saksısına koyarak yapmaya çalışmıştı. sanırım nemli bir ortamda olmadığı için uzun sürmedi.
hesabın var mı? giriş yap