3626 entry daha
  • netflix'de bir film izlemiştim. filmde zenginler, birkaç sıradan insanı yakalayıp bir yere götürmüşlerdi. sonra da hepsini avlamaya başlamışlardı. konu olarak benzer filmler de bulunabilir. türkiye, eylem tok, somali cb'nın oğlu, vb hepsini bir araya getirince aklıma bu ve bunun gibi filmler geliyor.
  • valla sinan ateş cinayetinin iddianamesini de gördükten sonra,

bu skik ve piçi neden kaçtı anlamıyorum.
    cinayetin suçu yok lan bu ülkede.

kaşarın amerikada yaşayası varmış resmen, piçinin işlediği cinayet bahanesi oldu. kocalarından istese alamayacağı desteği de alıyor; mis.

zenci yaraklarından kokain çekip, arada piçine de vurduruyordur. biz de ülke olarak mevzuyu düşünüp düşünüp sinirlenelim.
  • eylem tok kadar ,oğlanın babası da suçludur
  • “en kısa sürede döneceğiz” falan diyordu, ne zaman dönecek acaba? buradaki adaletten kaçmayı başarsan bile ilahi adaletten nasıl kaçabileceksin?
  • ölen çocuğun babasıyla olan röportajı herkesin dinlemesi lazım
    röportaj
  • (#164203555)

gerçekten istense de getirilemez. getirebilmen için, en azından hukuk devleti olman ve bağımsız yargı falan gerekir. *

türkiye'ye teslim etmesinin zararı da şu; vatandaş benim vatandaşım, kendi vatandaşımı kırmızı ışık ihlali için bile olsa yargılanmak üzere sana vermem. çünkü senin ülkende bağımsız yargılama bile yok, çünkü vatandaşımı teslim edip etmemeyi tamamen keyfimin kahyası bilir, çünkü egemenlik ve güçlü devlet olmak bunu gerektirir.

çok masumsun kardeş. inan afedersin siklerinden, amlarindan aşşa kasımpaşa. zaten cinayetten iki üç gün sonra taksiye binerlerken görüntüsünü çeken vatandaşımız (önünde saygıyla eğiliyorum) gösterdi bize gram vicdan micdan sahibi olmadıklarını. ulan ben 9-10 yaşımdayken civciv aldırdım anneme pazardan. o zamanlar satılıyordu maalesef. dünya bu kadar kirli değildi ama.. neyse.. düşünmek bile istemiyorum.. evde top oynardım. top civcivin üstüne düştü ve civciv öldü. 39 yaşımdayım. 15 yaşıma kadar hatirladigin ne var dersen en başta bunu sayarim. (uyku apnesi hastası olduğum için sadece travmatik şeyler kalmış beynimde) bu orospu piçini kaçırıyor ve abd de yaşatıyor. muz cumhuriyetimi lan burası? götü boklu bir ergeni bile abd den getiremeyen devlet, fetö'yle savaşacak öyle mi? 30-40 yıldır devletin içine sızdığı söylenen ama esasında 20 yıldır devlet desteğiyle palazlanan fetö'yle!.. yaaa bi siktir git derler adama yaaa! en fazla 3-5 milyon dolar serveti olan birinin kullandığı araçla ölümüne sebebiyet verdiği şımarık piçini abd'den alamayan devlet=devlet değildir nokta bu kadar mı değersiz canlarımız!!!???
  • ekşicilerin kendisi hakkında her gün vicdan mastürbasyonu yaparak duyar kastığı katil annesi. buraya her gün up, unutmadık bilmem ne yazınca hiçbir şey olmuyor üzgünüm.
  • yasak ve sınırlı bir alandan ötede bir yerde sürüngen gibi yaşamak zorundalar. arkalarını kollamalari gerekecek hep.
    döndükleri hiçbir köşe, yerleştikleri hiçbir ev yeterince güvenli olmayacak onlar için.
    rahat, kabussuz bir uyku, pembe rüyalar artık yok.
19 entry daha
hesabın var mı? giriş yap