aynı isimde "fallout (dizi)" başlığı da var
208 entry daha
  • oyununu bir türlü oynamadım adam akıllı ama en azından dizisini izleyebildim. oyuna pek çok defa başladım ve biraz ilerletebilsem çok keyif alacağıma da emindim ama bir türlü olmadı. 1-2 saat oynayıp bıraktım hep. gerçi uzun bir süredir single player oyun da oynayamıyorum aslında ama neyse.

diziyi izledim. zaten kıyamet sonrası dünya olsun da ne olursa olsun benim için. severek izledim ve fallout dünyasına da yabancıydım. buna rağmen güzel dizi yapmışlar bence. bu tarz destansı hikayelerin çoğunun bir noktadan sonra çocuk hikayesine dönmesi maalesef üzücü ama yine de sarıyor. uzun zamandır şöyle net bir final bölümü izleyemedim tüylerimi diken diken edecek ve maalesef fallout dizisi de bunu karşılayamadı.
  • bu post-apokaliptik distopya dizilerinin hepsinde bir şablon var, karakterler az buçuk değişiyor, hikayeyi sosluyorlar biraz, ama ana hikaye aynı. fotokopi gibi hepsi. bunda da her karakter tiplojisine örnek var, bir de zombi çıkarsa bu dizi de diğer klişelerle aynı yere gider dedim, gitti. eğlencelik dizi, "vay be" dedirten büyük bir plot twist falan yapana kadar, eh işte.
  • yıllar önce oynayıp bitirmiştim. şimdi diziden sonra yine gaza gelip fallout 1 den başladım oynamaya. 30 yıl önce bu evreni, olay kurgularını ve bu kadar serbestliği yapmasına yine hayran oldum.
    oyunda yapabilecek her şeyi yapmana izin veren ve cezalandıran bir sistemi var.
    herkesi öldürebilir, her şeyi çalabilir, görevi kurşun atmadan sadece konuşarak tamamlayabilir veya çocuk öldürüp bütün oyundakilerin size düşman olmasını sağlayabilirsiniz. ( avrupa versiyonunda oyunda çocuklar kaldırılmıştır.)
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap