• çocuk: siz bizi seviyor musunuz?
    volkan:ben seviyorum.
    çocuk:ben sevmiyorum.
    volkan:??

edit:yuh burdaki muhabbet galatasaray-fenerbahçe rekabetine dönmüş bile. lan kasmayın o kadar. 5 yaşında sevimli bir yumurcakla volkan arasında komik bir diyalog olmuş işte hepsi bu. gülün geçin. bir de gelip bu sezon galatasaray'ın başarısızlıklarını, sanki galatasaraylılar bilmiyormuş gibi sıralayanlar var. te allam...
  • kimse fenerbahceyi sevmek zorunda degil.
    ama saygi duyacaksin kardesim.

bu ulkede ilk okulun 1 yili saygi duymak nedir ve nasil yapilir uzerine kurulmali.
    kimsenin kimseye saygisinin kalmadigi bir toplumda, futbolun da hicbir degeri kalmiyor.

evet, sevmiyorum fenerbahceyi de galatasarayi da...
    ama saygi duyuyorum.
  • burada yapılan futbol muhabbetinin, 5 yaşındaki çocuğun yaptığı futbol muhabbetinden çok da farklı olmadığını belgelemesi açısından iyi bir örnek teşkil eden afacan cümlesi.
  • işte siz bu olayı egonuzu kabartacak zevk veren bir şey olarak algılıyorsunuz ben ise bu çocuğu sizin çomar dediğiniz fanatizmi terörizme dönüştüren taraftar potansiyeli olarak görüyorum. keşke ailesi 6 7 yaşındaki bir çocuğa karşısındaki profesyonel oyuncuya nefret ettirmeyi öğreteceğine sporun güzelliklerinden bahsetseydi.
  • bence birbirimizi sevmesi daha güzel bir şey. galatasaray'ın uefa serüvenini hatırlıyorum. cine 5 dekoderini söküp her uefa maçı başka bir eve götürüyordum. arkadaşlar falan. (hakkını helal et cine5) baktım ki galatasaray turları geçtikçe kalabalık çoğalıyor allah allah. beşiktaşlısı fenerbahçelisi trabzonlusu nasıl destekliyordu finale doğru bir görseniz. en son yarı finali bir ev salonunda 20 küsür kişi izliyorduk. ne zaman ki bu 90 ve sonrası doğumlu nefret ve çatışma jenerasyonu geldi, işler boka sardı.
  • çocuk mu?
    ne çocuğu canavar, bu

diye eklediğim soru silsilesi
  • kucucuk cocuga galatasaray sevgisinden ziyade fenerbahcedusmanligi asilayip bununla ovunen zaa laf soktu volkana xd diye sevinen bir kultur..
    yazik gercekten neyse son 3 yilda bir fenerli bir sirp taraftar olmak uzere 2 taraftari katleden katil orospu evlatlarindan çocuklarıni nasi yetistirmesini beklersin ki aferin boyle devam bank asyaya
hesabın var mı? giriş yap