• yine hangi suyu yürütecekler ki bu kadar saman yığıyorlar diye düşündüren iddia!
    ülke gündemi 15 hazirana kadar bu saçmalıkla alakadar olur, arkadan geçen torba yasalara bakmak lazım...
  • çatıya çıktım bekliyorum, f-16 görürsem elektrik süpürgesiyle çekicem.
  • çok klasik olacak ama, bu saatten sonra, asker tarafından bir darbe yapılacağını beklemek ve bunu dile getirmek çok da akılcı değil.

ama şuna ihtimal verebilirim. asker harici diğer güçler ile yapılabilir mi?

belki. henüz polis içinde, askere olduğu gibi bir temizlik yapıldığını düşünmüyorum ya da kripto personelin tamamen çözümlendiğini.

15 temmuz askerin yapacağı bir darbeyi tamamen bitirmiştir, en basitinden fikren.

ama polis ve "özel güvenlikçiler" desteği ile olası görürüm.

bu defa kaynak olarak asker değil, asker harici unsurlar irdelenmeli.
  • okuyup zaman kaybetmemeniz için özet geçiyorum:
    "mevzu yine dönüp dolaşıp kılışdar'a bağlanıyor".
  • (bkz: ciddi) (bkz: abdülkadir selvi)
  • öyle mi pikaçu, o halde ohal'i hemen uzatalım.

yaz denileni yazmaktan ibaret bir görevi olan adama yazdırılandır.
  • ya bi siktirin.
  • abdülkadir selvi iddiasıdır. rodos'ta konuşanlardan duyum imiş. konuşan kimmiş, niye güvenilmeliymiş bilgi yok. ezkaza alınan bir duyumla halkı germekte mahsur yok sanırım.

bu aralar özellikle çatı davaları başladığından beri yine başladı darbe söylentileri. umarım asla olmaz bu tür şeyler, hukuk içinde davalar sonuçlanır diye umuyoruz. ohal kalksın, insanlar evlerine, işlerine kavuşsun, açlık grevleri bitsin, halk birbiriyle kucaklaşsın derken yeni yeni darbe söylentileri nasıl bir batakta olduğumuzu da gösteriyor.
    artık hukukun işlediği, düzlüğe çıkmış bir türkiye istiyoruz.
  • birileri buna emir vermiş o da haberini yapmış. tarih vererek darbe bildiriminde bulunuyor. git mit'e söyle, hükümete söyle, en ufak olayda ekonomisi gümleyen vatandaşa söylerek darbeyimi engellemiş oluyorsun.
hesabın var mı? giriş yap