• yine söyleyeceklerim var.

yukarıda bir kişinin iddiası var, "askerler çocuğu kurtmaya çalışıyor" filan ve ona karşıt başka bir söylem "laik sapıklar" filan.

al birini vur ötekine, bu manyaklığın israil'den hiçbir farkı yok.

görüntüler nedir, ne değildir aslen dünyada itiraz eden kimsenin umurunda değil. belki de gerçekten, askerler kurtarmaya çalışıyordu ama insanların kafasında imgelenen israil figürü tam olarak da bu olduğu için yoğun bir tepki veriliyor. köpekten kurtulmaya çalışan çocuk, köpekçe saldıran israil'den kurtulmaya çalışan filistin insanını resmediyor ve bizim tepkimiz de buna. içerik önemli değil, bir ressamın çizdiği resim gibi, bize çağrıştırdığı şey bu.

"laik sapıklar" diyen ahmağa gelince, filistin meselesine en çok senin gibi embesiller zarar veriyor, hem bu ülkede, hem de tüm dünyada.

halkın türkiye komünist partisi, ileri'den haberi vermiş, bak bakalım ne diyorlar?

http://ilerihaber.org/…stinli-cocuga-iskence/11367/

filistin sorunu kimsenin tekelinde değil, ne islamcıların, ne solcuların, ne de ulusalcıların. ortada bir haksızlık var ve herkes kendi pozisyonundan bu haksılığa itiraz ediyor, etmeli de.

filistin içinde de zaten, bu gerizekalının söylediği gibi, iki tane "laik sapık" dev örgüt var. fhkc ve fetih. ki fetih hala filistin'in en büyük örgütüdür.
  • bana yeni kararlar aldıran çocuktur. bu başlık altında israilli askeri savunanların, tek tek eski entrylerine bakıp, hayat tarzlarını, ne yaptıklarını ne yapmadıklarını öğrenip onun hayat tarzından uzak durma kararı aldım. hani adam bir cafe hakkında yorum yapmışsa o cafeye gitmeyeyim, birini sevmiyorsa onu seveyim falan neyse işte. yani o savunan bu hale nasıl gelmişse tersini yapmalıyım ki böyle bi tip olup çıkmayayım. tersini yapmalıyım ki insanlığım ölmesin. bunu savunabilen adam her ne diyorsa her ne yapıyorsa yanlış yapıyordur. rabbim insanı kalpsiz, duygusuz ve vicdansız kalplerden korusun.
  • kanlı canlı görüntüleri olan olaya "provokasyon yeaa" diyen orospu çocuklarını görmemizi sağlayan israil hayvanlığı.
  • görevinin dışına çıkmış israil askeridir. ırkçı oldukları için dünyanın kökünü kazımaya niyetlilerdir. bunları dışlayınca da anti-semitik olunup bağzı suserlar tarafından linç edilebiliyorsunuz.
  • insan olabilmek zor bu coğrafyada, zulme uğrayan her filistinli, ıraklı, türkiyeli, suriyeli, kürt, ezidi, arap, türk, ermeni çocuğu öfkeyle büyüyor ailesi katledilen çeşit çeşit işkencelere maruz kalan yaşama hakkı verilmeyen çocuklar yetişiyor öfkeyle kinle, evlatları ellerinden alınan anaların öfkeleri her geçen gün daha da artıyor ve bir gün bu öfke bu kin bu zulmü insanlığa reva görenleri boğacak yok edecek.

karanlığı yırtıp atacak olan çocuğa işkence eden askerlerdir.
  • yahudiler korkaktır. küçük bir çocuğa bile köpekle saldırır bunlar. hoş kendileri o köpekten daha alçak mahluklardır.yahudiler sinsi ve güvenilmezdirler. yahudiler acımasız ve ırkçıdır. üstelik dinleri ırkçı olmalarını emreder. kendilerinden başka ölen her kimse zerre üzüntü duymazlar.

eveet bilinen tüm gerçekleri söyledikten sonra, bu savunmasız kardeşimize yapılanları halen "savaşta olur bunlar canııım" rahatlığında yorumlayan ahmaklar, bir gün ibnelerin eline düşersen görürsün ebenin hörekesini! götünü kestiklerinde de savaştayız olur böyle şeyler dersin.

tanım: piç kurusu yahudi askerinin yaptığı zulümdür...
  • israil ve filistinliler'in benim gözümde bir farkları yok. ikiside bir terazinin kefeleri ve ruh hastalığında birbirini dengeliyorlar.

bu asker bozuntusu psikopatların savunulacak bir tarafı yok ama israil'i şu anki korku ve nefretle yönetilen bir ülke haline arapların bitmek tükenmek bilmeyen saldırıları ve sürekli beslenen nefret getirdi. israil'de barış yanlısı olan hiçbir sözün, hiçbir muhalif sesin kalmamasını sağlayan ekşici piçler değil burada nefret saçan tiplerin kendileridir. bu vahşetten terörü görmezden gelen tüm şaklabanlar sorumludur. israil'e hergün yüzlerce füze atıp ona zulüm etmesi için sebep verenler..

bunun tam tersi bir görüntü olsa filistinli askerlerin israilli bir çocuğa işkence yaptığı bir görüntüyü zevk çığlıklarıyla alkışlayacak ruhsal problemlilerin milleti eleştirmesi kadar iki yüzlü bir hareket olamaz. bizim kitabımızda mazluma kimlik sorulmaz o yüzden defolup gidin şimdi.. allah bu çocuğa bunu reva gören sistemin belasını versin..

not: başlığa bakıp yorum yazan mallara soruyorum? videonun neresinde o kötü kahkahaları atanlar? nerede gülenler? hayatınız yalan. bildiğin çocuğu ısıran köpeği ayırmaya çalışıyorlar. hayır benim bilmediğim başka bir görüntü varda ben mi bilmiyorum. israil'e de sizede!!
  • ölümü muhtemelen bir köpeğin elinden olacak olan askerdir. (bkz: ilahi adalet)
hesabın var mı? giriş yap