• eğer 80'lerin ilk yarısında ortaya çıksaydı belki de bon jovi kadar popüler olabilecek kalitede şarkılara sahip grup. ne yazık ki o müziği yapmak için yanlış bir zamanda piyasaya girdiler. tam da glam akımı ilgisini kaybetmişken harika power ballad'lar yaptılar ancak diğer tarz müziklerin gölgesinde kaldılar, gözden kaçtılar. çok yazık oldu şarkılara.
  • nefis ballad'lari bulunan 1 rock grubu.ilk albumleri grupla ayni ismi tasir.

grupla ilgili 1 baska ilginclik de 3. albumlerine "3" ismini vermis olmalaridir,ki burda yaraticiligin sinirlarini zorlamis olduklarini farketmek her baba yigidin harci degildir.

edit:
    love of a lifetime, when i look into your eyes, you are my religion, don't treat me bad , reach for the sky , all she wrote , in your perfect world parçalarını bu grubu tanımak isteyenlere önerebilirim. bunlardan hiçbirini sevmezseniz grubun ucunu bırakın derim.
  • pendik marina'da bulunan mekan.
    (bkz: firehouse rezaleti)
    dün akşam başımdan geçen olayı paylaşmak isterim.
    arkadaşımla beraber iki tane fajita söyledik,
    yalan söylediği her halinden belli olan beyaz saçlı küpeli bir garson geldi,
    yalan söylediği her halinden belli olan beyaz saçlı küpeli garson “kg” bende “yawa” olayım
    şimdi olaylar,

kg: fajitamız kalmadı beyefendi size güzel bir lokum tabağı yaptırayım.
    yawa: (içimden) lan mal senin güttüğün koyun kadar ben çoban siktim,
    küçük beynince bana fiyatlı ürünü geçirmek istiyosun.
    yawa: (dışımdan) fajita nasıl kalmaz anlamadım, bifteğim var diyosun fajitam yok diyosun,
    bifteği ince doğrayıp cız bız yapacaksın.
    kg: hmm kem küm, sebzelerimiz falan azalmış beyefendi.
    yawa: (içimden) yalanını sikeyim, neyse amk zaten kafa dağıtmaya gelmişiz bir de bu hıyar canımızı sıkmasın
    yawa: tamam getir ya, biftek miftek.
    kg: tamam efendim.
    aradan zaman geçer, kamera şakası gibi sağlı sollu masalara fajita gider,
    yawa: bütün masalara fajita gidiyo ne iş?
    kg: eee onlar sizden önce söylemişti beyefendi
    yawa: bütün masalar mı?
    kg: hmm evet efendim.
    yawa: (içimden) yalanını sikeyim

yemek biter hesaba içilmemiş sular falan eklenir,
    onların çıkartılması söylendiğinde hayatında bir yemeğe 30 tl den fazla vermemiş
    garson sana “amma cimrisin amk” bakışı atar.

neyse etrafta dolanan orta yaşlı akil görünümlü bir beyefendi var dı onun yanına gidip durumu anlatayım dedim,
    kusura bakmayın fajita olmaz olur mu, bu arkadaş sıkıntılı bir arkadaş ve böyle işgüzarlıklar yapıyor, falan dedi de.
    sonuç olarak gergin ve pahalı bir yemek geçirmiş olduk.
  • kesinlikle uzak durulması gereken pendik marina mekanı. yemeklerin fiyatları fazla ama esas söğüşleme alkol fiyatlarında. menüde biraların fiyatları yazmıyor diye casteel, duvel gibi ithal biraları 39tl e iteliyorlar. sanki reynada bira içiyorsun.

uzak durun gitmeyin, gidene engel olun.
  • doksanlarda kurulmuş hard rock grubudur. çok tanınmazlar ama iyidirler.
  • skid row ve warrant ile beraber seksenlerin son güzel grubudur. bu üçlü arasında hala aktif ve başarılı olan tek gruptur ayrıca. warrant jani lane'siz, skid row ise bach'sız devam ediyor, kimse siklemiyor tabi.
  • pendik marina da aperatif bir şeyler yiyip yanında bira içebileceğiniz tek bi mekan var. orası da firehouse. bu sebeple öğle araları giderdik.

fakat bu arkadaşlar menüyü değiştirerek fiyatları bir anda acayip bir şekilde yükseltmişler. bugün öğlen 6 kişi öğle yemeği olarak çeyrek milyar dan fazla para verdik. yani yemek dediğimde her bi kişi bir burger yedi ve bir bira içti. o kadar.

bomonti bira için 17 tl, (yabancı biralar 25 civarı) ortalama bir burger için 20-25 tl bir de kişi başına 6 tl kuver alıyorlar. (hadi tamam fiyatların pahalı olsun ok de kuver ne amk. meyhane mi la bu?)
    kuver dediğim de bir bardak su koyuyorlar önüne o kadar.

balzemik soslu kalkan balığı yersin eyvallah ta allahın kıçı kırık pendik inde bi bi bira bi burger için adam başı 50 tl istemeleri saçma olmuş.

kısaca gitmeyin buraya. başka yere gidin.
  • reach for the sky adli sarkisi tam bir gazdir. gaza basip cidden gokyuzune ulasabiliceginiz nadir bir parcayi seslendiren muhtesem grup.
  • pendik marina'da yüksek fiyata kalitesiz hizmet veren mekan. alternatifleri değerlendirin.
  • pendik marina'da yer alan bir mekan. dısardan güzel görünen ama yemekleri, en azından bizim yediklerimiz, kötü olan bir yer. üstteki entrilerin birinde yazılmıs zaten, keske cicek ızgara'da yiyip dönseydik diye düsündük. ayrıca, yürürken garsonların buyrun hosgeldiniz diye devamlı insanlara seslenmeleri de hos degil. bi daha gitmem o kesin.
hesabın var mı? giriş yap