aynı isimde "flört (müzik grubu)" başlığı da var
397 entry daha
  • çıkma teklifi geri gelsin ya, flört ne zaman başlıyor ne zaman bitiyor ne zaman sevgili olunuyor benim kafam karışıyor. eski kafalıyım ben eskiden ne güzel benimle çıkar mısın diyorlardı sonra el ele tutuştuk mu sen artık benim helalimsin deniliyor mutlu mesut gidiyorduk. şimdi benim dışında kaç kadınla flört ediyor bu adamlar belli değil. hayır benim enerjim de yok ikinci kişiyle konuşmaya bu erkekler nereden buluyor bu enerjiyi.
  • iki yukarıdaki yazar flört için anlamlandıramadığım bir evre demiş. anlamlandırdığın anda flört biter. bir dizinin sonunu bildiğin an, diziyi izlemek için motivasyonun kalmaz. okuduğun bölüm bitince işsiz kalacağını biliyorsan, o bölüm sana zehir olur. flörtün olayı bilinmezliktir. ne olacağını bilemezsin, aslında bilirsin ama insan denen meret hatıralarını unutur, unutarak yaşar. flört esnasında ise kendini kaybeder, kendini unutur. dışarıdan baktığımızda imkansız gözüken ilişkiler aşıklar için unutarak başlar. 1000kmlik mesafe 1km olarak gözükür, 20 yaş fark göze o kadar çok gözükmez. ancak matematik bilimi duygulara göre değişemez. en başında da mesafe aynıydı. en başında da o kişi sosyopat biriydi. sen kendini kandırdın. peki kendini kandıramayacak kadar uyanık ve farkında olan kişiler flört edebilir mi? nah eder.
  • hayatta anlayamadığım kavramdır.

ya sevgilisindir ya arkadaş. ortası yok bende.
  • bazen karşı tarafı anlamlandıramadığım bir evredir burası. flört süresini uzun tutmak bana iyi geliyor. mesela birine yükseldim, karşılıklı olarak. bir şeyler yaşandı. anında bir ciddiyet. o kısım zorluyor, kendimi ifade edemiyorum. biraz da ben anlaşılmak istiyorum. flört akıp devam etse diyorum. öyle kalsın. bana göre ilişkiye hazır değilim. zaten kalbim dolu. bunu karşı tarafa saygımdan söylemiyorum. tekrar aşırı aşık olmam lazım, belki zamanla belki de pat diye olmalıyım. yataktaki süreç iyi geçti diye hemen bağlanabilecek biri değilim. yani bu ben olamıyorum. duygusal şeyler lazım. hâl böyleyken karşı taraf, başkasıyla da görüştüğüm sanrısına kapılıyor bazen. en son biri bana bunu ima ettiğinde kırılıp olan bitene direkt son verdim. ben de incitmiş olabilirim ama bazen gerçekten anlaşılmak istiyorum.
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap