• hafif zeytinyağı ile kekik ve kuzu pirzolalar kısık ateşte teflon tavaya dizilip de üzerine etler kızarmaya yüz tuttuğunda değirmenle kaya tuzu serpildiğinde duygulanıyorsanız cemiyete hoş geldiniz demektir. genelde ayaklarını göremeyen üyeleri olan cemiyettir.
  • gecenin geç saatlerinde buz dolabının önünde sıraya girmiş olan, iştahına düşkün cemiyettir.

ekmek arası hayal eden cemiyettir, ayrıca.

buzdolabından çıkıcak olan istikak, onlar için mutluluğun ta kendisidir.
  • çiğ sucuğa yönelen daimi üyeleri nicedir.

yiğidin harman * olduğu cemiyet ayrıca.
  • gece saatler 23:00 ı vurduğunda ortaya çıkan mide gurultusuna karşı direnemeyen ve kendisini buzdolabının karşısında günah çıkarırken bulan insanlardan oluşan cemiyettir...
  • turşuya karşı savunmasız kalan cemiyet.

*
  • karınlarını doyurduktan sonra gece kabus görenler cemiyetine terfi ederler.
  • kurucu üyelerinden olduğum cemiyettir. kendimi bildim bileli yat geber yemeğine bayılırım. hatta aç uyuyamam. gecenin kaçı olursa olsun üşenmeden kalkar yemek yer öyle uyurum. (bkz: allah kimseyi açlıkla terbiye etmesin)
  • cemiyetin üyesiyim ve kendimce şöyle bir çözüm buldum, acıktıkça bişeyler içiyorum misal kahve, sıkılınca meyve suyu, soda artık elime ne geçerse zaten bi süre sonra mide bulanıyor açlık unutuluyor. hepsi şekersiz olcak tabi içilenlerin. elbet bunun da ters bi etkisi vardır ama başka çözüm bulamadım. önce tuzluya sonra tatlıya ayy içim bayıldı diye tekrar tuzluya yönelmekten iyidir diye düşündüm.
  • logomuzun buzdolabı olmasını istediğim cemiyettir. açık oylamaya sunuyorum.
  • bu cemiyetin üyeleri gece yarısından sonra sucuk pişirmeli, patates kızartmalı ayin yapıyorlarmış. tehlikeli bir cemiyettir, insan bir anda kendini bu cemaatin içinde ve buzdolabının önünde günah çıkartırken bulabilir.
hesabın var mı? giriş yap