• vay be, daha 3 sene önce, belcika 2. liginde top kostururken ve piyasa degeri henüz 200k iken basligini actigim futbolcu. su anda ise piyasa degeri 10milyonu bulmus ve ajax yapmis.

ve o zamanlardan yazmisim " degil anadolu kulübü, 3 büyüklerin yerinde olsam alir, en azindan rotasyona koyardim. gelisim gösterirse cok daha büyük fiyatlara satilmasi olasi." isin aci tarafi, benim hobi olarak futbola ayirdigim zamanla gördügüm futbolcu, koca ligde futbolun profesyonelleri tarafindan görülmemesi, sadece menajer itelemesi topculari almalari.
  • metz'de hem attığı gollerle hem de oyuna katkısıyla güzel bir sezon geçiren oyuncu. burnley talip olmuş ancak bonservis konusunda anlasamamislar. geleceği parlak gözüküyor, transfer ucretini ve gideceği takımı merakla bekliyorum.
  • buyuk ihtimalle gelecek sezon için juventus ile anlaşmış olan gürcü golcü. kvara'dan sonra serie a'nın ikinci patlayıcı gürcü oyuncusu olabilir.
  • gercekten kafayı yedirecek bir transfere imza atmış oyuncu. gecen sene lig 2 de 23 gol 8 asist yapmış, bu sene lig 1 de henüz 3 maçta 2 gol 1 asist ile oynayan adamı ajax 1.6 milyon euroya satın aldı.

henüz daha 21 yaşında, biz gittik rebic'e 2.5 milyon euro maaş verdik. galatasaray zaha'ya kimbilir neleri verdi.

edit: arkadaslar ben baktigimda transfermarkt'da 1.6 yazıyordu. şimdi düzeltmişler 16 diye. 1.6 kafayı yedirtmişti. 16 ise yemem ! (bkz: swh)
  • besiktas'in aradigi iceri katedebilen sol on
  • fenerbahcenin rossi yerine is yapan birini arıyorsa tercih etmesi gereken bir oyuncu adından söz ettirir
  • su anda belcika 2. liginde top kosturan 19 yasindaki genc forvet. hizi, teknigi ve bitiriciligi gayet iyi. tm piyasa degeri sadece 200k . degil anadolu kulübü, 3 büyüklerin yerinde olsam alir, en azindan rotasyona koyardim. gelisim gösterirse cok daha büyük fiyatlara satilmasi olasi.
  • gecen hafta iki güzel gol daha atmis striker...
  • belcika 2. liginde 8 macta 14 gol atmis gürcü forvet. bonservisi metz'de kendisi sezon sonuna kadar seraing'de kiralik top kosturuyor.

yukaridaki arkadaslar 200 k bonservis felan demis. bak suan metz'in paraya ihtiyaci olsun acil ancak o zaman su dakika 1,5- 2 m euro bandinda pesin paraya alirsin bonservisini. bu formunu devam ettirsin devre arasinda metz'e 3-4-5 m euro, kiradan cagirma maddesi yoksa seraing'ede 1-1.5 m euro kira fesih bedeli ödeyebilir.

metz'in paraya ihtiyaci yoksa 1 senede kendi oynatir, 10 -12 m euro bandina satar.
  • 14 maçta 16 gol gibi hayvani bir performans sergileyen futbolcu. link
hesabın var mı? giriş yap