• ortalara saçılmış onca yolsuzluğa rağmen akp'li olmaktan daha şerefli bir eylemdir.
  • sıçmık sahiplerine basit iki soruyla karşılık vermeyi gerektiren saçmalama.
    farz-ı misal berkin için buradayız diyen teröristler gezici ve ben de geziciyim bu her konuda aynı görüşte olduğumuz manasına gelir mi?
    ışid müslüman sen de müslümansın o zaman senin ışid militanından farkın ne?
  • "hukuken kanıtlanamamış"
    "tamamı ile aklanmış"
    tam cevap yazacam bi gülme geliyo :)
  • ülkedeki bütün olumsuzlukların ''terör örgütü'' ergenekon, balyoz" yapılanmalara" atılmasından mütevellit alışkanlık haline getiren adı ak kendi bok olan insan müsvettelerin gözlerini açmayacağı, beyinlerini kullanmayacaklarına işarettir.şöyle bi durumda olabilir; bunlar çok zekiler ve çıkarlarına korumak için böyle taklit yapma gereği duduyuyorlar.gezi bir onurdur.
  • hırsız olmaktan iyidir.
  • bu kadar hırsızlığa rağmen akepeli olabilmek kadar ilginç değildir.
  • birazdan "ben öyle bir başlık açmadım" açıklaması gelebilir, dikkatli olun..
  • gerçekleşmiş onca tecavüz, çocuk cinayeti, kadın satmaları, hırsızlık, rüşvet, yolsuzluklara rağmen hala müslüman olan insanların sorduğu şaşırtıcı sorudur.

sen kendine utanmadan müslümanım diyorsun değil mi senin dinin adına tecavüzler edilip kadınlar köle pazarında satılırken, senin dinini kullanıp müslüman diye oy verdiklerin senin kutsal kitabındaki ayetlerle makara yaparken, hırsızlık yaparken.. kuran ayetlerini örnek gösterip akrabalarını kayırırken utanıyor musun müslüman olduğuna ?

tabii ki utanmıyorsun çünkü onların günahları hataları onları bağlar beni değil diyorsun, haklısın zaten ama eğer gezi isyanına katılanları teröristlerle bir tutarsan işte o zaman biri gelir bir gün islam adına tecavüz edilip öldürülenlerin, katledilenlerin utancını yüzüne tokat gibi patlatıverince sakın zırlama güzel kardeşim..
hesabın var mı? giriş yap