• bende her yeni sayfa için google translate zımbırtısı çıkarmaya ve sinir bozmaya başladı bu meret.
  • estetik olarak tarayicilar icinde en guzel goruneni, en eleganidir. boyle dusunmeyen birinin estetik algisini sorgularim.

allahim simdi biri gelir "firefox'a x-y-z eklentisini kurunca muthis gorunuyor" der. tekrar cinayet islemek istemiyorum. lutfen bu olmasin. tekrar hapse giremem hayir. beni o parmakliklarin arkasina tekrar sokamazsiniz.
  • avg + firefox ikilisinden vazgeçip, microsoft security essentials + chrome ikilisine geçtim geçen hafta. artık bilgisayarımı ya da tarayıcımı, kullanmaya başlamadan yarım saat önce açmak zorunda kalmıyorum.
  • adres satırında yapabildikleri beni çok mutlu eden browserdır . birim dönüşümlerini yapmasının yanı sıra bazı matematiksel ifadeleri de hesaplayabilmektedir . sin(pi/6)*log(20)/sqrt(5^2) gibi.
    edit: imla
  • windows sürümünde default arama motoru google iken linux sürümünde default arama motoru bing'dir.
  • ingilizce sayfaları translate etme denilip zırt pırt translate açılmasından kurtulunabilen tarayıcı
  • "bu türdeki dosyalar bilgisayarınız zarar verebilir. googleearthsetup.exe dosyasını indirmek istediğinizden emin misiniz?"

1 mart 2010 öğleden sonra
  • websocket destekliyor bu. aferin lan.
  • "firefox'u hayatta aldatmam" diyen ve 2004'ten beri firefox kullanan birisi olarak "firefox benim için bitmiştir, daha da kullanmam firefox"
    google arkasından destek verirken bana surfing'imi keyifli hale getirdiği yıllar için firefox'a teşekkür ederim ve browser priority seçeneğinde kendisini 2. sıraya koyarım..
    devir chrome devridir der ve default browser olarak google chrome'u seçerim.

sistemde default browser google chrome olmak üzere 3 browser'da yüklü olmalıdır.
    (internet explorer, firefox, chrome) (opera'cılar adana dürüm yesinler, geç onu)
    bir kaç extension ile google chrome harika yapılabilir.

sadelik-görünüm, hız, işlevsellik, kullanıcı dostu olması, basitlik, istediğin şeye sinir krizi geçirmeden nokta atışı ulaşım ve webkit gibi sebepler ile hâlen google chrome'a geçmeyen kişinin ya aklı yoktur, ya da bilgisayar ve internet dünyasında yeni birisidir ve uzay üssü gibi her tarafından add-on, toolbar fışkıran firefox sahibi olmanın hoşuna gittiği bir çağdadır.

bir kaç kullanışlı extension eklemek gerekir.
    mesala çok nadir de olsa chrome desteklemeyen sayfaları (mesala tcdd.gov.tr) internet explorer ile açmak gerekir.
    onun için de şu extension'u eklemek farzdır, sünnettir, vacibtir, mübahtır, radiallahün anhun'dur, semiallahüliminen hamide'dir;
    https://chrome.google.com/…iekmjfkfjpbkbammjbdenadd (ie tab: ram'de 5 mb kadar bir yer işgal edecek)
  • tasarım, kullanılırlık, hız, tamam güzel de download olayını ben daha yeni farkettim. 1 megabit'i, çeşitli eklentilerle downloader'larla en fazla 95 kb/s'ye çıkartabiliyordum. chrome'da 115'in altını görmedim hiç. n'aptınız abi siz...
hesabın var mı? giriş yap