• ak parti seçmeni olan bir vatandaşın pişmanlık sözleridir.
    video linki
  • ister ağlasınlar ister masaya çıkıp tepinsinler, hiçbirine hakkım helâl değil.

her şey olup bittikten sonra pişmanlığın fayda etmeyeceğini öğrenmesi gereken bir teyzenin sözleri. size bunları zamanında 2010 ve 2017 referandumlarımda, genel ve yerel seçimlerde anlatmaya çalıştık ama her seferinde vatan haini olduk!

edit: tanım
  • (bkz: bak şurdan siktir git)

15-34 arası yaşım sizin yüzünüzden cehenneme döndü. hakkımızı helal etmiyoruz.
  • (bkz: haram olsun)
  • tüm samimiyetiyle konuşan bir insan. artık okuyan, daha bilinçli olduğunu gösteren halktan biri…

haklarını helal etmiyorlarmış. siz naptınız ülke için akp ye oy vermemek dışında?!

kadın çıkmış bu zamanda akp ye oy verdiğime pişmanım diyor özür diliyor bu andavatlarda hakkımızı helal etmiyoruz diyor. ooo vay beee ne büyük olay.

ülkenin ebesini siktiler, yediler, tüm güruhlarına yedirdiler, yetmedi daha çok aldılar. siz burada bi teyzenin içtenlikle yaptığı açıklamasına atarlanın. öyle bok içindeyiz ki doğru analizler bile yapılamıyor artık. öyle bir hale geldik ki akp dendiği an gözümüz görmüyor. bu teyzenin açıklamalarından memnun oldum keşke her biri anlasa pişman olsa…

bazı akp ye oy veren amcalar teyzeler ve maalesef gençler öyle bilinçsiz ve öyle cahiller ki bu teyzenin aydınlanmasını yaşayamazlar beyinleri yetmez. bizim bu teyze gibilere ihtiyacımız var.
  • sizin özürünüz anca,zaman geçmişe giderse kabul olunur! bu olamayacağı için vicdan azabınızla sonsuza kadar yaşamanız dileği ile.
  • - satılan devlet işletmeleri geri alınabilecek mi?
    - sahil şeridine dikilen rezidanslar yıkılabilecek mi?
    - çocuğuna pantolon alamayıp intihar eden babanın çocuğundan da özür dileyecek misin?
    - fetöye ne istedilerse verdikten sonra başlarına bela edip,
    bu süreçte iftira sonucu intihar eden rütbeliler, ölen vatandaşlar geri gelecek mi?
    - zekeriya öz'ün sahte belgelerle hapse attığı insanların beş yılını geri verebilecek misin?
    - milyonlarca mülteci sınır dışı edilebilecek mi?

özür dileyince halloluyor mu her şey...
  • özür dilesen ne olacak bu saatten sonra dilemesen ne olacak...
    belki ileride dolar yine 2,5 tl olur da , benim yaşım 20 olacak mı ?
    gemi batarken kaçışan fareler gibiler.
    rüzgar nerden eserse , oraya yelken açarlar.
    baktı güç azaldı yeni bir taraf bulmaya başlamış.
    hepsi böyle olacak zaten yakında.
    bir zaman tapanlar , yakında senden benden daha çok muhalefet yapacak
  • 17-18 yaşındaydım akp iktidar olduğunda, şimdi yaşım 38 oldu.

bana gençliğimi geri verebilirsen özrünü ancak o zaman kabul ederim
  • ununu elemiş eleğini asmışsın kadın.. bizim hayatımızı sikerken öyle demiodunuz ama..dıj güjler yapıodu.. sizin evveliyatınızı öpsünler..
hesabın var mı? giriş yap