• ben 2 bin dolar bulamiyorum ki oda kiralayip ayda 250 dolara oturayim. acimasizsin hayat.
  • yatırımlıktır.
    metro ve metrobüse, toplu ulaşıma, minibüse, parka, avm'ye, okullara, belediyeye, hastaneye 5dk olduğundan tercih etmiştir. pahalı olması da bu imkanlardan kaynaklanmaktadır. krediye uygun, deprem sonrası temiz binadır.
    ultra lüx, çelik kapı, parke, duşakabin, banyo dolabı mevcuttur.*
    emlakçılar ve ölücüler aramasın! *
  • sikimde olmayan eylem. almış da bana mı almış? bana alsa sikimde olurdu. gider bakar, gezer, teşekkür ederdim.
  • bebek sebebiyle alınmıştır. ortalama 2 kilo 250 gr herhangi bir bebek 350 metrekare eve anca sığar, siz ne anlarsınız ki fakir pislikler?
  • emlakçı komisyon ücretleri 2016
    alım - satım..
    satış bedeli üzerinden,
    alıcı ve satıcıdan yüzde 2’şer + kdv

gerisi teferruat.
  • 495 hektar alana ve 500 yıllık tarihe sahip, doğanın tam içinde ve gölün kenarındaki şu malikaneyi günümüz kuru ile 4.2 milyon dolara alabilecekken, 800bin dolares daha eklemiş ve gidip 350m2 bir daire satın almış.

düzeltme: 495acre: 200 hektar imiş.
  • reha muhtarla, yok efendim erol köseyle yata kalka, popodan uydurma lyriclerle 2-3 notalı şarkılar yapa yapa servete konan; kendine saygısı olmayan kadınlardan birinin hareketidir.
  • 45 dakika playback sahne yapıp buna 55.000 tl veren sığır mekan sahipleri olduğu sürece alması gayet mantıklıdır. mekan zarar etmiştir ders olmuştur fakat iş işten geçmiştir.
  • başlığı gülen diye okudum. entrylere bakıp "lan gülen burda ev almış, parası mı lan mesele?" diyorum. gülşen'miş.

ilgilenmiyorum. bunlar sana bana çok para. sanki ucuza alsa üstüyle ihtiyaç sahibini mi sevindirecekti?
hesabın var mı? giriş yap