• günde 15 km yürüyen, 20 yıllık tcdd çalışanı ibrahim çivici demiryollarında gevşeyen somun, hasarlı ray arıyor, seyir güvenliği için çalışıyor.ibrahim çivici'ye motivasyon hediyesi verilsin.mümkünse ailesiyle tatile gönderilsin.

destek olmak için link.
    ilgili video.

edit: kampanya amacına ulaşmıştır. teşekkür mesajı.
  • işini yapmayan çok olunca işini yapanlar anormal bir şey yapıyor gibi gelmeye başladı artık.
  • -trenler gelip geçtikçe makinistlerle selamlaşıyoruz.
    -ama bazen selam vermiyorlar.
    -o anda işte insanın içinde bir eziklik oluyor.
  • (bkz: bana ne amk)
  • --- spoiler ---

trenler gelip geçtikçe makinistlerle selamlaşıyoruz.. ama bazen selam vermiyorlar.. o anda işte insanın içinde bir eziklik oluyor..

--- spoiler ---

kendisine selam vermeyen makinistlerin kulaklarını çınlattım, haberleri olsun..
  • eziklik oluyor dediği an varya benim içimi de ezdin be abi...
  • "sultanhisar-atça arasındaki hemzemin geçitte bir günlüğüne geçit bekçiliği yapıyordum. nazilli-söke seferini yapan yolcu treni geçide doğru yaklaşırken yavaşlamaya başladı. yavaşladı, yavaşladı sonra önümde durdu. ‘ne oldu hayrola, bir şey mi var’ dedim. makinist arkadaşlar ‘ibrahim çavuş’um, bize gönül koyuyormuşsun, seni görünce duralım selâm verelim, gönlünü alalım dedik’ dediler. ben de kendilerine teşekkür ettim daha sonra hareket edip uzaklaştılar".

20 yıllık meslek hayatından ilk kez onun için bir trenin durduğunu söyleyen yol bekçisi, "hem çok şaşırdım hem de çok sevindim. meslek hayatımda ilk kez böyle bir selâm aldım."

işte o haber
  • 22 işgünü x 12 ay x 20 yıl x 15 km = 79.200 km.
    dünyanın çevresinde neredeyse iki kez dolaşmış insan.
    anadolunun tüm tozları bu abinin paçalarında birikmiştir. helal sana.
  • mis gibi iş, şanslı
  • 110000 kilometrededir.
hesabın var mı? giriş yap