• anısına, -son 20 dk.sını izlediğim- ntv'de program yapılan.
    "proje adamı" lafını önemserim..
    o yüzden erken ayrılması üzdü beni.

ama ntv'deki programda, mezar yerini "her şeyini kullanarak" zincirlikuyu'dan "ayarlayan" fatih terim'den, büyükşehir ve şişli belediye başkanından bahsin geçmesi, ya da fatih terim'in, tören sırasında havanın ne kadar soğuk olduğu ve insanların soğuğa rağmen orada oldukları bilgisini birkaç kez vermesi beni rahatsız etti.
    o törende olmak bir seçimdir, soğuğa dayanıklılık testi değil..seçtiysen "soğuğa rağmen" lafı artısaygılı olduğunu göstermez..
    anısına hürmet etmek, pay çıkarmaya ya da pay çıkarmalarını sağlamaya hizmet etmek olmamalı.

bu tür laflar edilse noolur edilmese noolur.. di mi.
    "fatih bey ya da başkanlar o derece vefalıymış ki, kimselere sağlanmayan zincirlikuyu'daki mekanı sağlamışlar onun için", bilgisi bana göre, bir kaybın arkasından yapıldığında hem gereksiz hem edep dışıdır hem ayrımcılığı taçlandırır.
    ayrımcılık diyorum çünkü, pekçok insanca sevilen birinin ebedi istirahatgahı ister orada ister burada olsun, onu sevmeye ya da ziyarete gitmeye engel olmaz..

sevilen ve saygı duyulan birinin kaybından sonra, soğuk havaya dayanmak ya da yer tahsisine katkıda bulunmak benim için bir hürmet göstergesi değil..
    bu benim gözümde sadece hürmetsizliktir.
    hürmet dediğin, proje adamı olarak bilinen ve bu yolda çalışan, emek harcayan birinin ardından, aynı yolda çalışmalar yapmaya başlamak için konuşmak ve emek harcamaktır.

ailesine sabır diliyorum.
  • birkac sene oncesine kadar gunluk sigara tuketimi 5 paketi bulan, ancak yakalandigi ciddi bir hastalik nedeniyle son bir senedir sigara icmeyen ve bunu goren oglu guntekin onay'in da "e gunde 5 paket icen babam bile sigarayi birakabildiyse ben de birakabilirim" diyerek sigarayi birakmasina sebep olan spor adami.

cok cali$kandir. yogun tedavi gordugu donemde bile, cok du$kun oldugu i$ine sabah 6'da gelip geceyarilarina kadar cali$maktan geri durmami$tir. ote yandan, butun babacanligina ragmen, birlikte cali$ilmasi zor bir insandir.
  • bjk carsi ve forzabesiktas tarafindan unutulmamis, olum yildonumunde anilmistir..

"gözlerimiz sevgiyi yüreğimiz sevdayı
    ellerimiz emeği anlatırdı usanmadan"

ruhun sad olsun..
  • italyan ya da ispanyol olsa sayfalar dolu yazısı, dört sokakta ismi, 2 stad önünde de heykeli olurdu.
  • memlekette futbol denince ilk akla gelen isimlerdendi. iyi de bir oğul yetiştirmiş.
  • allah rahmet eylesin, zamanında oğlunun programına katılmıştı ve futbolla ilgili güzel planlarını anlatmıştı. mekanı cennet olsun...
  • eskiden çok rahat hiç kimseyi siklemez bir futbolcu olmasına rağmen (bkz: pascal nouma) çok disiplinli bir teknik drektor olan kişi.güntekin onay'ın babası.orhun ene'nin kayın pederi.
  • kıymetini şimdi anlayacağımız spor adamı.
    altyapı da altyapı diye laf üretenlere inat, ısrarla eğitime ve yeni sporcular yetiştirmeye adamıştır hayatını.
    toprağı bol olsun...
  • mersin idman yurdu birinci ligde iken teknik direktörlüğünü yapmış kişi.
  • türk futbolu için çok ama çok güzel hedefleri, düşünceleri ve hayalleri olan bir futbol adamıydı.. belki de federasyonda görev alıp gerçekten de bişeyler yapmaya çalışan tek insandı.. "hayalerimin takımı" dediği beşiktaş'ı iki sezon çalıştırmış ve kongre üyeliğini yapmıştır.
hesabın var mı? giriş yap