• lisenin baslarinda bilgisayar derslerinde arkadaslarla toplasip izledigimizi, gulmekten yerlere yattigimizi hatirladigim cizgi dizi. gecen gun aklima geldi, "cok komikti olum, inanilmaz guzeldi" falan diyerek actik izledik. o nasil bir hayal kirikligiydi oyle! demek on sene evvel bu kadarmis bizim kadronun espri anlayisi. hey gidi...
  • deli gibi sevdiğim psikopat çizgi filmidir. kimseye çaktırmadan akşam tek başıma izler kıs kıs gülerim.
    ordaki o çok tatlı karakterler birbirlerini hunharca katlediyorlar ben de zevkle izliyorum.
    hele bir de jeneriği var ki http://www.youtube.com/watch?v=r1bget5j__8

(bkz: sadistliğin ilk belirtileri)
  • lisede arkadaşlarla toplanıp ders aralarında izlediğimiz çizgi film. limonata ile ilgili bölümü nedense psikopatlığın yeni bir boyutu gibi görünmüştü gözüme. jenerik müziği karşılaşılacak psikopatlık seviyesinin habercisi gibidir.
  • tom'un jerry'i, coyote'nin road runner'ı, silvester'ın tweety'y,i elmer saftirik'in buggs bunny'i yakalayıp öldürmesini isteyen bir neslin büyük ihtimalle bayıldığı, sadistik animasyon serisi.
  • başına geleceklerden habersiz mutlu mesut yaşayıp giden, sürekli sırıtan karakterlerin bulunduğu psikopat animasyonlar serisi. lisedeyken çok izlerdik bunları ama geçen bir izleyelim dedik, yarısında gözlerimi kapattım istemsizce. resmen bakamadım. yaşlandık mı yahu ne oldu?
  • izlenen bölüm defaatle izlendiğinde dahi keyif veren çizgi dizi. o geyiği seviyorum.
  • "çizgi karakter anatomisi" konusunda uzmanlaşmamı sağlamış olan animasyon.
  • şirin diyebileceğimiz, tatlı çizgi filmlerde görebileceğimiz muhtemel tiplerin hunharca katledildiği çizgi filmimsi.

şirin yaratıkların birbirine uyguladıkları vahşet, adı üzerinde şirin karakterler uyguladığı için eğlendirici oluyor.aktörler, aktrisler oynasa böyle sahnelerde adı chainsaw massacre, eye of the hills vb. yapımlar oluyor.

üstelik en fena olanıysa, adamı fena kitliyor kendine.bir bölüm izleyeyim diye oturuyorsun yirmi tane izleyip "ulan ben napıyorum, işim gücüm var benim" diyorsunuz.
  • dünya nüfusunun giderek artmasından dolayı günümüz çocuklarına bu çizgi filmi bütün kanallarda sansürsüz şekilde seyrettirilmesi gerekiyor.
  • deadeye isimli arabayla giderken çevrimiçi olarak diğer oyunculara sapanla taş atmak suretiyle oynanan oyunu çıkmıştır. başta çok sevimli olmasına rağmen gözden vurunca gözün yerinden çıkıp sallanması ve bir daha vurunca yerinden fırlaması kulağa vahşice gelmesine rağmen oynarken kahkahalar atmaya sebep oluyor.

hatta ve hatta oyundaki eventlerden ücretsiz olarak kazanılan biletlerle gerçek happy tree friends eşyaları zil sesi vs alınabiliyor (kargo alıcıya dahildir diye de not düşmüşler)
hesabın var mı? giriş yap