• ilişkinin gidişatındaki en önemli kararların altına imzasını atıp görüldü kaşesi basan kızdır.

edit: imla.
  • osmanlı nın batıya seferlerinde belgrad ne ise bu kız da ilişkide odur.
  • hoşlanılan kızdan daha fazla ilgilenilmesi, daha mutlu ve datmin edilmesi gereken kızdır.

zira, yapacaklarınıza göre hoşlanılan kıza açılan kapı ya da aranızdaki sarsılmaz engel olabilir.

ilişkiniz rayına oturana kadar gönlünü hoş tutun bu süne zararlısının. mesafe aldıktan sonra da altını kazıp uçurumdan itiverin orospuyu.

birkaç ipucu:

* ilk iş olarak facebook'tan ekleyin.

* yatakta sonlandırmayı planlamadığınız planların bir kısmına bunu da çağırın, adeta onayını alıyormuşsunuzcasına kendini bir bok sanmasını sağlayın.

* bir el classico olarak iltifat edin.

* 3 parmak içerden kaşındığını hissederseniz eğer, eli yüzü düzgün ve işbilir bir arkadaşınızın bunu bir ya da birkaç kez mutlu etmesini sağlayın.

* danışıp fikrini alıyormuş, düşüncelerine önem veriyormuş, sanki gerizekalının teki değilmiş gibi davranın.

* bokunu çıkarmamak suretiyle, çirkinse güzelliğini, aptalsa zekasını, evliyse kocasını, varsa çocuklarını övün.

* bir gün arayıp hoşlandığınız kız olmadan onunla yalnız görüşmek istediğinizi söyleyin ve buluşunca da hoşlandığınız kızı elde etmek için ne yapmanız gerektiğini sorun.

* film, kitap vs tavsiye etmesini isteyin.

* ve en nihayetinde hoşlandığınız kız sevgiliniz olunca bu salaktan kıllanmasını ve uyuz olmasını sağlayın. onunla görüşmek istememesine anlam veremediğinizi ve bunun saçma olduğunu söyleyerek iyice kıllandırarak bu orospunun tarih olmasını garanti altına alın.

* bundan sonra yakacağınız ilk orgazm sigarasını içerken bu salağı düşünüp nuri alço gibi piç piç, ya da turgut özatay gibi pis pis, hatta hüseyin peyda gibi sinsi sinsi gülün.
  • yakın arkadaşın hayallerini süsleyen kızdır.

--- küfürsüz entry istiyoruz diyenler için son çıkış ---

- hacı sen melike' yi ayarlarsan, onun kankası vardı ya neydi o kızılın adı? senem miydi sanem miydi neydi?
    (aslında pezevengin defterini kurcalasan sinem diye akrostiş yapmıştır)

+ haa haa sinem' i diyorsun sen.

- hee ya! ne tatlı bir yaratık o ya öyle? bak oğlum ibnelik yapmak yok. melike' yle olursa senin iş beni görecen bak.
    unutma, ben gaza getirdim seni o içtiğimiz gece kızla konuşman için.
    (gavata bak gaza getirmişmiş. ulan zaten sen yanımda olmasan o gece o kafayla sana bile mesaj atardım)

+ sağol kardeşim. tamam bakarız, tanıştırırım sizi. gerisi sana bakar.

- tamam sen bana o kadarını yap. ben kafeslerim onu. eski çapkınlardanız biz. ehu ehu
    (hasiktir lan elsikici seni, çapkınmış. adamın son sevgilisi ilkokul birinci sınıfta pandik attığı kız, çapkınım diyor bana)

+ yaparsın sen aslansın.

- oğlum o değil de bir düşün la. ne güzel takılırız dördümüz. beraber sinemaya gideriz sen onla el ele, ben benimkiyle. kızlarla alışverişe gideriz, bunlar bizi delirtir. biz maç izleriz sizde, bunlar içerde dedikodu yapar....
    (aslında herifin kötü niyeti yok, hayallere baksana ya)

...

sonra oğlum çocuklarımız evlenir belki. benim oğlan senin kızı ....
    (yüz verdik eşeğe ...)

....

sonra beraber yaşlanırız, şöyle şehrin gürültüsünden uzak bir yerde .... bahçeli bir ev ...
    (pembe panjur falan yok mu?)
    ....

sonra sen ölürsün, senin karıyı da alırım ben ....
    (hadi bakalım, filme başladı)

....

sonra senin kız, benim oğlan, senin hatun, ben, benim hatun sevişirken ölürüm ben. mutlu mesut.
    (bkz: 80 yaşında grup seks yaparken ölmek)

hay bağladığı(m) yeri ...
  • erasmus'la yurtdışına gideni cidden makbul olan kız.
  • baldız görünümlü görümcedir
  • jeopolitik konumu önemli kızdır. dikkat edile.
  • olmaması daha iyidir. ha varsa mümkün olduğunca uzak tutulasıdır. gidin mesela bi arkadaşınıza söyleyin o kıza yazılsın. maksat meşgul etmek*.
  • ilişkisi yoksa yarrağı yediniz, erkek arkadaşı ile arası kötü ise yarağı yediniz, erkek arkadaşı ile arası iyiyse yarrağı yediniz, erkek arkadaşından daha iyiyseniz yarrağı yediniz, erkek arkadaşı bunu aldattıysa yarrağı yediniz, babası anası erkek arkadaşından hoşlanmıyorsa yarrağı yediniz, ilk gördüğünüzde buna insan muamelesi yaptıysanız yarrağı yediniz , prenses muamelesi yaptıysanız da yarrağı yediniz, adam muamelesi yapmadınız e haliyle yarrağı yediniz.

işin özü kız arkadaşınız , bu kızı akıl hocası yerinde tutuyorsa hemen ayrılın, kendi fikirleri olan ve kendi kararlarını alabilen birini bulun.
  • (bkz: danıştay)
hesabın var mı? giriş yap