• isminin açılımı ibrahim ve deryanın oğluymuş. iyiki serkan ile idil'in kızı olarak dünyaya gelmemiş.
  • çiğköfteden çocuk yaparsan bu kadar olur dedirten ergen irisi.
  • asıl adı ibrahimmiş. ido ise ibrahim ve deryanın birleşimiymiş. her şeyi anladık da sonundaki o harfini çözemedim.

edit. o da oğlu demekmiş. kızı olsa demek idk olacaktı.
  • villada üşümesin diye dönemin büyükşehir belediye başkanının bir günde doğalgaz baglattığı evde yetişmiş bir fakir.
    kendisini sevmem. babasını da sevmezdim. babasının yalakalık yaptığı kişiyi de sevmiyorum.
  • para mı aldınız ne oluyor birden gelen bu sevgi ifadeleri.

ekleme :ekonomik kriz yok diyenler bu başlığa baksın.
  • kendisini de babasını da hiç sevmem
  • sali gunu bodrum beyaz beach club da yaninda bulunan iki arkadasiyla tesrif etmistir. biyiklarina ve dovmesine edilen cesitli laflari zaten dinledik. ben baska bisey dicem. locadan yer tuttular bunlar. bende esimle iki metre diplerindeydim. masalarina girla icki geldi. neyse icip eglendi gencler. hesap geldiginde gordugum kadari ile icilmeyen sampanyalarida kitlemeye calistilar idoya. fakat hakli bir bicimde itiraz geldi idodan ve onlarin parasini odemedi. ne olursa olsun boyle gecirmeci bir zihniyete de gereken ayari orada verdigi icin sukelayi haketmistir benim icin.
  • babasının dövmesinin sakızdan çıktığını düşündüğüm ibrahim tatlıses çocuğu.
  • şimdi reklamlar..
  • bu arkadaş ve bununla beraber; buse terim, oğulcan engin, melisa can. hiç ama hiç sevmiyorum arkadaş bu 4 lüyü. adeta bir mahsun ibo izzet alişan özcan kombinasyonu. yani çocuklar duymasındaki havuç'u bile bunlardan daha çok seviyorum.
hesabın var mı? giriş yap