• (bkz: müslüman)
  • 2-a sınıfından cevdet'in muhteşem boğazdışı şakasına gülmekten tamamını okuyamadığım tehdit. kıyamam, çinirlendin mi çen?
  • "biz abdest alır dışarı çıkmayız. bizim zaten abdestimiz var. bilin istedik de…"

neyi kastettiğine dair bir bok anlamadığım açıklama. anlayan beri gelsin, bu kardeşinizi aydınlatsın.

(bkz: mana bitti)

edit: sağolsun yazar kardeşlerimiz mesajlar atmış. çok farklı algılar var. gusül abdestinden sekse, savaş öncesi hazırlıktan musluğun icadına kadar gitmiş iş. ölmek için hazırız, öldürmek için hazırız diyenler de mevcut. lakin sevgili yazarlar, adamın niyeti aslında az çok belli; çatışmadan bahsediyor. ben bir profesörün kullandığı kelimelerle böyle cümleler kurmasına şaşırdım.
  • buna dava açacak yürekli savcıları bu haberi atlamayacak gerçek gazetecileri bekliyorum burada halkı kin ve düşmanlığa iletmenin allahı duruyor hem de cümlenin ilk kelimesinden virgülüne noktasına kadar tam bir suç işlenmiş. hadi gösterin şimdi o çok övündüğünüz adalet sisteminizi çünkü aynı nedenle gencecik üniversite öğrencisini şu an tutuklu yargılıyorsunuz.
  • aklı sıra iktidara yaranacak. espri kasacak zeka düzeyi bile yok. buna da verirler bir rektörlük.
  • bir de nasıl nüktedan tipler şaşırıp kalıyorum. o nasıl espridir? "boğaziçili misiniz, boğazdışılı mı?" yılın esprisi resmen...
  • profesöre bak. ülke bitmiş. gerçekten bitmiş.
  • bunu öttürmeyen savcının da hukuk sisteminin de...
  • kenarımın ilahiyatçısı...
    akp dininin din adamıdır.
hesabın var mı? giriş yap