• troll butonunun sağlıklı kullanımı sonucu elde edilebilen başlık.
  • çok isabetli troll butonu kullandığımın göstergesi olarak son günlerde çok sık karşıma çıkan başlık türü. hatta sol frame'de de çıkmasa olur bunlar.
  • bug değildir. başlığı, troll listenize eklediğiniz biri açmış anlamına gelir; ilk entry'si olmayan başlık.
  • bugün sayıları tavan yaptı. sol frame'deki troll başlıklarının çoğu akıllı, mantıklı ayar entry'leri ile başlıyor. ahaha böyle daha keyifliymiş.
  • bugün çok denk geliyorum. küçücük çocuk ölmüş. onun üzerinden hala trollük peşinde koşan it kaynıyor sözlük.
  • başlığı açan arkadaşın troll listenizde olduğuna delalettir
  • troll butonu sonrası son dönemde sol frame'deki neredeyse her başlıktır. sözlüğün yeni yazar kitlesinin ve kalitesinin göstergesidir.
  • troll listesine eklediğiniz habervaktim böceklerinin açtıkları başlıklarda başa gelen şey.
  • dangıl dungul başlık açılır ve ilk entry girilir peşi sıra. bu yeni bir başlık değil, bildiğin bokun lacivertidir aslında. aramaya taramaya hakkaten gönülden inanmış biri gelir çok geçmeden, öyle böyle değil ama! diğer okuyucuları da inandırmak için şiddetli bir arzuyla yanar tutuşur ve hiç vakit kaybetmeden ikinci entry girilir. arayan bulur, aramaya inanmak, aramanın faydaları, ara beni boya beni gibi bkz lardır işte. ikinci entry mesajı vermiştir. ilk entry sahibi silmiştir entrysini, ispiyonlanmaya bile vakit kalmadan. ikinci entry mi? içerik başlıkla uyumlu değil yasasından, ağırlaştırılmış müebbete çarptırılmıştır tek kişilik bir hücrede... veya bakmış herşey çok anlamsızlaşmış bu haliyle ve kendi kendini imha etmiştir. başlık taşınana kadar ilk iki entrysi olmayan başlıktır artık hepimizin gözü önünde.
  • entry numaralarının kaybolması ile anlamını yitirmiş değildir. sadece gözden uzak gönülden uzak moduna geçiş yapmıştır.
hesabın var mı? giriş yap