• instagramda 5000'den az takipçisi olan hatun kişisi mi kaldı arkadaşlar?
  • eğlenmek ve takılmaktan başka o kızdan bir cacık olmaz.

burada önemli olan çok para yedirmemeye dikkat etmek gerek. bir çoğu asla elini cüzdana atmaz.
  • 1000 takipçi ile depresyon tanısı koyan yazar gördüm vay aq. ünlüleri de geçtim hadi, içerik üreten kişiler ne yapsın ?
  • bu kadar takipçiye sahip olması için, her gün en az 2-3 saatini boş-beleş paylaşımlarla instagram'da geçirmesi gerekiyor. bu esnada her gün en az 5-10 yetersiz bakiyeli tipin, kızımıza yürümesi muhtemel. bu kadar ilgi, kızımızın kafasını karıştıracağı ve hangi çiçekten bal alacağına karar veremeyeceği için, seninle yaşayacağı ilişki de pek fantastik bir boyuta geçemeyecektir.
  • kadın erkek fark etmeden sosyal medyasında fazla takipçisi olan bir insanın özel hayatının gizliliği yoktur. bu insanlar sosyal medya için yaşarlar ve her şeylerini ona göre düzenlemek isterler. sosyal medya hesaplarıma arkadaşlarım daha doğrusu tanıdığım insanlar dışında kalan hiç kimseyi kabul etmem. çünkü orası benim gizli alanım ve hiç tanımadığım insanların buna tanık olmasını istemem.

ben çok takipçili kişilere güvenmem ve hiçbir zamanda bu düşüncemin yanlış çıktığını görmedim. bu yüzden önüne geleni takipçi olarak ekleyen kişilerden arkana bile bakmadan kaçmak gerekiyor.

edit: yahu her kadının binlerce takipçisi var diye düşünüyor herkes. hakikaten hangi insanlarla muhatap oluyorsunuz ya da hangi insanlar sizin dikkatinizi çekiyor anlamak çok zor. bu hayatta bazı şeylerin özel kalması gerektiğine inanan insanlarda var ama ne kadar dikkat çekerler orası bambaşka bir tartışma konusu...
  • birazcık ortalama üstü güzelliğe sahipse çok normaldir. 1 ay önce açtığım feyk kadın hesabımın 700 takipçisi var şimdi. ayrıca tsk'da sosyal medya yasaklanmalı. bütün uzman çavuşları hesabıma topladım. az çaba göstersem darbe yaparım aq.
  • günde en az 20 story atacağı için akşamları bir yerlere götürmeniz gerekecektir.aylık masrafı en az 15bin dir.günde 500 lira güzel para.
    eğer sabit manita edinirsem masraf ne kadar diye merak eden olursa takipçi başına 10 lira ile çarpın.
    edit: ne yani 100 takipçi si olan bir kızın 1000.lira mı masrafı olur diye mesaj geldi.haklı olarak o zaman am sabiti eklemek gerekecek burda a.s'yi 5000 alalım.
    aylık masraf=5000+instagram takipçi sayısı×10
  • 1000 in altında takipçisi olan kız kaldı mı ?
  • seni 1500'e geldiğinde durduran şey ne oldu ?
  • muhtardan fazla tanınıyor demektir.
hesabın var mı? giriş yap