• şu meşhur migros indiriminden aldım. bide yanına single malt aliyim dedim singleton aldım.

kişisel yorumum: black label candır .
  • konuya ikinci entrym. eskiden bu viskiyi, viski piyasasının vw golfü olarak tanımlardım. değil. viski piyasasının c serisi mercedes yada 3 serisi bmw sidir. tabi bu onu audi a4 'te yapar. yani baya iyi. daha da içtikçe daha da tanıdıkça sizi pahalı ve ucuz olan kardeşlerinden soğutur. 850 ye jack alacağıma 900 e bunu alayım dersin. sigletonla aynı para bu varken singleton mı alınır dersin. glenlivete şu parayı verene kadar bu daha zına black label alırım dersin. dersin ve alırsın. sana selam olsun siyah etiketiyle yürüyen coni.
  • kontrolor41 isimli yazarın yukarıdaki tespitine o kadar katılıyorum ki kendimi entry girmekten alıkoyamadım. arkadaşlar viski gurusu değilim profesyonel de değilim binlerce viski tatmış damağı ustalaşmış biri de değilim ama kendi çapında bir çok viski tadan biri olarak söylüyorum ki yukarıdaki yazarın yaptığı tespitini başucunuza asın: ne daha pahalısına ihtiyacınız var ne de daha ucuzuna. müthiş ya. daha iyi anlatılamazdı. inanın ne içsem şundan aldığım keyfi alamıyorum. birkaç ay önce ucuza kaçtm gün öldürmelik çerezlik bir viski aldım getirdim eve hala duruyor can çekişiyor bitiremiyorum. ama dün aldğm black label bitti. nasıl optimum bi viskisin sen be kardeşim. bu nedir ya aşık olmamak elde değil. hem viski zevkim olsun hem de cüzdanım patlamasın ama sikindirik viskilere de bulaşmayim diyorsanız durmanız hata agalar. yapışın bu merete. her manada daha optimumu yok
  • epeydir bira içmiyorum bu viski yüzünden. hatta iş yerinden iki arkadaşa da alıştırdım. şu an piyasada bulunan en iyi fiyat performans içkisş diyebilirim. viski tadımcısı değilim ama damak tadıma uygun geliyor. bir de migros marketlerde tekel bayiilerden ucuz her daim.
  • blend ile single malt karştılaştıran arkadaşları görüyorum, iyi olması diğerlerini yok saymayı gerektirmiyor
    fiyat/performans olarak en iyi viskilerden biri
  • bildiğin aşerdiğim viskidir.

ne kattınız abi bunun içine.

neden, tadı sürekli aklımda geziyor ?

amatör içiciyim ben.
hesabın var mı? giriş yap