• bir gece hoca’nın eşi evde yokken hoca fantezi yapmak istemiş. eşi tatillerde gezen nasreddin hoca ne yapsın şişme karı almış? fukara, önüne gelene yalnızca bu adi bir aldatma vakası değil, ilgi göstermeyen eşinin faziletlerini de anlatıp duruyormuş.
    kim yanar hoca’nın eşine? her ağızdan bir avaz:

– gerçeğini bulamadın mı hoca?
    – hatunu mutlu edemedin mi?
    – ağzına iki tane vuramadın mı?
    hoca dayanamamış:

– bre, demiş, aldatmadan yana mısınız, benden yana mısınız? karının hiç mi suçu yok?
  • 63 sayfayı üşenmedim okudum en sonunda şunu dedim " ulan kadının hiç mi suçu yok?".
  • ortada tartışma görmeyenler fav.
  • bu kadının yaşadığı durum başıma gelseydi ben de eşimi boşardım.

şişme bebek ile beni aldattığı için değil, hayat arkadaşım dediği kişiye beklentilerini anlatamadığı için.
  • ulan ne ülke ya! kadın şişme bile olsa, suçlu hep kadın oluyor. kadın bile olsa, eline fırsat geçtiğinde hemen kadına şiddet uygulama eğilimi gösteriyor.

yorumlar hep şu minvalde: "saplasaydın iğneyi yelloza", "çatalı hak etmiş o hatun" vs.

konuşarak olayı çözmek yok.
  • gereksiz tartışma. kadın kocasının değerini bilsin. ya gerçek kadınla aldatsaydı? ulan şaka maka adamın daha kim blir ne sapıklıkları vardır. kadının işi zor bu saatten sonra.
  • kadinin boşanma heveslisi olduğunu anladığım tartışma. sen kocana kan verme pozisyonu ndan başka pozisyon yaşatma, fantezi camasirlari yerine çiçekli don ile yatağa gir sonra kocam sapık de.

yok azizim yok. zihniyetler değişmeli.
  • kadın haklı amk. aldatma muhabbetini falan geçtim, yatakta gördüğün ve kadın sandığın şeyi bir çeviriyorsun, surat ifadesi :o

yeminle kafa atarım!!111!!
  • eee sudesu kardeş, pazar gezmelerinde arkadaşlarına "kocamın libidosu çok yüksek her gece beni en az 3 kez orgazmın doruklarına, everest'e çıkarıyor, kötü günlerinde k2 yapıyoruz" diye hava atıyordun. şoktan iyi bakamamışsındır etrafta damacanayı da arasan bulurdun.
hesabın var mı? giriş yap