• bugün de beğenilmedik. beni beğenen böyle beğensin.
  • günümüzde tam tersi geçerli olan durum. kadınlarda erkekleri şimdilerde en çok çeken ilk üç özellik çekici dış görünüş, laf yapan ağız ve fırlamalıktır. çoğu kadın yakışıklı, kaslı, uzun boylu, aşırı özgüvenli, şamatadan anlayan tiplere '' hayır '' diyemez. dolayısıyla yanlış bir iddiadır.
    hatta şunu da belirtmek gerekir ki öve öve bitirilemeyen sapyoseksüellik gizli bir dernek vasıtasıyla yürütülüyor sanırım. çünkü çevremde hiç okunan kitaba ya da kültürlü bir konuşmaya ilgi gösterip yakınlaşan bir kadın görmedim. ama yakışıklı, boylu poslu, kaslı tipler hiç yalnız olmuyor.
  • bence doğru tespit. kesinlikle beğenmiyorlar... sadece ıslanıyorlar! hepsi bu.
  • yanlış tespit.

kadınlar erkek beğenmiyor artık.

sadece ekşi sözlükte boklanan erkek fenotiplerini listelesek zaten yaşayan hiç bir erkek "beğeni" şerefini tadamaz.

(bkz: zeus'un götü kocaman)
    (bkz: gözünün üstünde kaşı olanın bok olması)
    (bkz: ferrarisi olmayan 190'dan kısa 50 kilodan fazla erkek ezikliği)
  • "fit ve dozunda kaslı" olmanın ne olduğunu öğrendiğinizde bu tartışma bitecektir.
  • geniş omuzlulara düşüyorlar
    birde kasık kaslarının tahrik ettiğini biliyorum
  • kaslı olmak ve "fit" olmak arasındaki farkı anlayanlar durumu da kavrayabilir.
  • kadınların neyi beğenip beğenmediğini de kadınlar yazsın ak bırakın da. kadınların yerine fikir belirttiğinizde çaresiz gözüküyorsunuz.
  • bazı gizli gay'ler kendi erkek fantezilerini yazmak için yine kadınları kullanıyorlar. yazık.
  • tembel erkek söylemi.

çirkinliğe yapacak bir şey yok, kabul, ama vücudunuz için bahane bulmayı kesin artık.

tabi biskolata kıvamını tutturmak önemli. johnny bravo görsel vücudunu kızların çoğu sevmez.

bana vay anasını dedirten vücut ise bi tek ben anlarım klibindeki zennenin vücududur. youtube

adamın cinsel tercihine takılmayın. örnek vücut istediniz, örnek verdim.
hesabın var mı? giriş yap