• "yaa erkekler kaslı olmasinn hafif kas iyidir" diye en az 3 4 senelik düzgün beslenen sporcu vücudu atmış

kişileri barındıran başlık.
  • kas yapmak yerine kitap okuyun diyen gerizekalı da geldiğine göre postu kapatıyorum
  • bu kişiden kişiye değişmekle birlikte, kaslı erkeği beğenmiyorum diyen kadın net olarak yalan söylüyordur.

zayıf bir tip, kaslı bir tip ve obez bir tipi yanyana koyalım bakalım, kaç kadın kaslı erkeği seçerken kaç kadın diğerlerini seçecek.

ağız gevelemekten başka bişey değildir benim gözümde.
  • etrafındaki erkeklerin çoğunun götü, göbeği salmış olduğu için kendini bu şekilde avutmasıdır.
    ayrıca, bir yerden sonra kötü gözüküyor, aşırı kas iyi değil dediğiniz o erkeklerden kaç tane gördünüz ki herkes bu yorumu yapıyor.
  • kaslı erkekleri beğeniyoruz. kaslı olmak dışında bir meziyeti yoksa beğenmiyoruz. bunda anlamayacak ne var?
  • gorseldeki abinin haftada en az 4 gun sporu var zaten aq ahsjwhd.
  • öyle kaslı olmasın ya, hafif kaslı olsun. yediğine içtiğine dikkat etsin, arada çıksın yürüyüş yapsın, şöyle yeter zaten.

link
  • kedinin ulaşamadığı ciğere mundar demesi gibi ama o kadar da kötü niyetli olmayan tepkidir.

ülkedeki kadınlar ki buna benim eşim de dahil bir erkeği seksi bulduklarını genellikle inkar ederler. sanirim bu yetistirilme tarzından gelen bir savunma mekanizması.

32 senelik ömrümde insanlar hakkında yapabildiğim en gerçekçi çıkarım, insanların şiddetle reddettiği seylere karşı kesinlikle gizli bir ilgisi olduğudur.

yani kaslı erkeği beğenmediğini bi sekilde dile getiren bi kadin kesinlikle cekici buluyordur. hele türk kadını söz konusu ise işin içine "kasli erkegi beğendiğimi dile getirirsem kaşar derler" tarzı ahlaki dogmalar girdiğinden dediğim çıkarım yuzde 90 doğruluk oranına sahiptir.
  • nietzsche'nin, bu konuda güzel bir sözü var:lann bırakk!!!
  • beyler sizi üzmek istemem ama kadınların konu hakkında bir sik bildiği yok, ona göre kendinizi ayarlayın. "kadınlar çok şişmiş vücut sevmez, hafif kaslı erkek sever" cümlesindeki hafif kaslı erkek ne biliyor musunuz?

ortalama bir genetik ile natural (gh ve anabolizan steroid türevleri kullanmadan) olarak 1,5 - 2 sene düzenli ağırlık kaldırarak ulaşılabilecek, 100 kg bench yapabilecek göğüs+tricepse, tekte 15 barfiks çekebilecek sırta, 20 kg db ile curl yapabilecek kola, 15 kg db ile lateral raise setini çıkarabilecek omza sahip yağ oranı düşük vücutlara hafif kaslı vücut diyorlar.

o mr. olimpia vücutlarına, yanlışlıkla sporu biraz fazla kaçırılarak ulaşılabileceğini falan sanıyorlar amk dgsgsgs. haberiniz olsun.
hesabın var mı? giriş yap