• içinde kendisini ısıran 5 tane ite ve videoya çeken it oğlu ite nasıl son nefesine kadar savaşılacağını gösteren gerçek bir bozkurt vardır. özgür yaşadı özgür öldü.
  • 5 tane kangalı salmışlar kurdun üzerine hayvancağız tabiki helak olmuş. teke tek çıksanıza kurdun karşısına. kurt türk milletinin sözde sembol hayvanı, anca laf salatasısınız amk.
  • bunu cekip yayinlayan da insan di mi. tabi.
  • bunu çeken de, izleyip keyif alabilen de tartışmasız dangoz, kötü ve bomboş insanlardır. hayatınıza almamanız gereken insan profilidir. hatta selam bile vermeye değmezler o derece.
  • beş kangalın boyunlarında çivili tasma ile sahiplerinin tüfekle yaraladığı kurdu alt etmeyi başardığı video.
  • neresinden bakarsan bak üzücü video.
  • kurt 4 kangalla dövüşüyor. kangallardan delikanlıymış kaçmamış. kangalların övülecek bir tarafı yok bence. klasik türkiye manzarası. 5 kişi 1 adamı döver ve poz yaparlar. hey allah'ım, kangalların yerinde olsam utancımdan videoyu silerdim. orada bir erkek var, o da kurt.
  • kurt dediğiniz varlığı bizim köyde bitirme noktasına geldiler, domuzdan geçilmiyor. şimdi domuz avlamaktan helak oluyorlar.
  • köpeklik böyledir işte, sana yemek veren birileri için kendi türdeşini öldürürsün. sadece sosyo-psikolojik bir çıkarım, elbette o hayvanlar en masum insandan bile masum.
  • videoyu izlemedim, izlemeyi de dusunmuyorum.

ama yazilanlara bakinca bazi yazarlarin akli dengesinin yerinde olmadigina kanaat getirdim.

'kurt turk'un semboludur, haysiyetsiz kangallar kolaysa tek basiniza dalin!' falan yazmak nasil bir ruh hastaligidir acaba? gecen de baska bir video vardi - maalesef onu izledim- 5 kurt 2 kopege saldirip parcaliyordu, onda da kurtlari suru seklinde saldirmakla suclayanlar vardi.

yahu siz manyak misiniz, mitolojiyle gercegi mi karistiriyorsunuz nedir? hayvan bunlar suru halindeki kurtlari mafyalara benzetip bilenmek, kurda saldiran kopeklere itler anca 5 kisi 1 turk'un hakkindan gelirsiniz diye atarlanmak nedir?
hesabın var mı? giriş yap