• ya ne olacağıdı? uzun bile sürmüş.
  • https://youtube.com/…orts/ezbfv753v4g?feature=share

doğanın kanunudur güçlü olan ezer, bir köpeğin içgüdüsü onu kaplana saldırtabilecek kadar güçlü olabilir ama yenecek fizik gücüne sahip değil.
  • keşke pitbull’a denk gelseydi kaplan. onu bir güzel boğazlasaydı.
    acı görüntülerdir fakat doğa is kanun.

edit: len olm yanlış anlamışsınız. pitbull lanet köpek olduğu için ona denk gelseydi dedim. yeryüzünden silinsin dengesiz hayvan. yoksa pitbull kaplanın yanında ne ki. https://youtu.be/mbt52rafai0

edit2 : tabii ki yem olarak üzerine salınmasını onaylamıyorum.
  • ''köpeğin ormanda ne işi var ?''diye sormuş başlığı açan arkadaş.
    köpeğin işi : yem olmak . köpek bu videoda canlı yem.
  • 1- köpek saldırmıyor, yakalanacağını bildiği için korkutmaya çalışıyor.

2- kaçınca da yakalanma olasılığı yüzde yüz.

3- orman değil hayvanat bahçesi.

4- kaçsa da geri içeri atacak görevliler var.

5- hayvanat bahçeleri kapatılsın.
  • oradan sizde geçseniz, kaplamı fark edemezdiniz. videoda fark etmenizin nedeni, görüntüde kaplan olduğunu bilmeniz. üstteki yazara(bkz: #139647945) katılıyorum. vahşi bir kaplan için fazla savunmasız şekilde yatıyordu. renkleri zeminle uyumlu ama vahşi hayvanlar daha korunaklı yerlerde uyurlar. tahminen bir sokak köpeğini, kaplanın bulunduğu yere salıvermişler.
  • keyif için yapıldığı çok belli muhtemelen bir hayvanat bahçesinde birilerini eğlendirmek ve kayda almak için bilinçli olarak o kaplan kafesine bırakılmış. köpeğin yaşadığının bin mislini yaşar inşallah bunu yapanlar...
  • 5 yaşından beri suda yüzen börtü böceği bile çekirdek kabuklarıyla kurtarma operasyonları yaparım. ne olursa olsun can ölüyor adam arkada şlak şluk resim çekiyor.
    galiba bebekken anne sütünü fazla kaçırmışız...
  • onurlu bir ölüm, köpeği saygı ile anıyorum..
  • akşam yemeği kaplana direk ayağa servis olmuş, şaka bir yana umarım yanılıyorumdur ama çekim yapıp prim kasmak için köpeğin bilerek kaplanın çevresine bırakılma ihtimali yüksek
hesabın var mı? giriş yap