• yer: hakkari yüksekova

hendek kazarken suçüstü yakalan teröristler kaçmak isteyince olay yerine gelen ekiplerce itlaf ediliyor.

https://youtu.be/8egnondieq0

yeni link için altay a teşekkürler.
  • emin olamadım ama bahçesindeki kasımpatıların dibini kazarken hain foşik tc tarafından patlatılmış kepçedir.

(bkz: yersen)

db editi : milli sınırlar içinde bulunan yurt parçaları bir bütündür; birbirinden ayrılamaz. ( mustafa kemal atatürk )
  • hendek kazmak yerine kepçeyi götüne sokarken yakalandığı için kaçmıştır. yoksa hendek kazmak da neymiş canım? olur mu hiç öyle şey?

acımadım.
  • pkk'yı da yandaşlarını da günahı kadar sevmeyen biri olan bana bile "bu ne amk" dedirten görüntülerdir.
    cesur türk polisi son derece büyük bir tehdit unsuruyla aslanlar gibi çarpışmış ve kahramanca bir mücadele sonrası bertaraf etmeyi başarmıştır!
    sözlüğün bordo klavyelileri ne kadar övünseler yeridir.

hayır o diil de...
    bir zamanlar burada kepçe kaçırıp polise dalan çarşı'nın destanı anlatılırdı.
    şimdi zırhlı araç ve otomatik silahlarla kepçeye dalan polisin efsanesi yazılıyor.
    ne küçülmüşüz arkadaş.

-----------------------------------
    yeşil diyarlardan gelen edit:

yeterince açık yazdığıma inanıyorum ama yeşillendiren bu kadar çok olunca ek açıklama yapma ihtiyacı hasıl oldu.
    şimdi arkadaşlar, benim karşılaştırdığım şey çarşı ile pkk değil.
    hayır, sivil protesto ile terörist organizasyonu karıştırmıyorum :)
    benim yakındığım şey, asaletle ya da cesaretle en ufak ilgisi olmayan bu tür görüntülerin propaganda aracı olarak yayılması.
    benim küçülmüşüz dediğim, bu görüntülere burada bu kadar alkış tutulması.

evet, bence de savaşın taktiği savaştığın düşmana göre belirlenir.
    o senin zırhlı kepçeyle hendek kapamaya çalışan polisini roketle yakıyorsa sen de onun kepçesini kovalar ve imha edersin.
    bi nevi 'fight fire with fire'.

ama bunu çok matah bi işmiş gibi yayınlamak?
    sırada ne var?
    "teröre destek veren köylünün tavuğunu kıstırıp nasıl kestik" mi mesela?
    güzel.
    alkışlamaya devam edin.
    yakında ışid gibi infaz görüntüleri de gelirse şeref madalyası takarsınız.

yani şuncacık mesaj için de bu kadar açıklama yaptım ya...
    bu açıklamaya rağmen hala terör destekçisi diyenler olacak ya...
    harbi küçülmüşüz.
  • hümanist bir insanım ama böyle terörist imha videolarındaki izlerken son derece zevk alıyorum. defalarca izliyorum, bu tarz videoların artması dileğiyle..
  • hidromek virali resmen. onca atışa rağmen yerli malı kazıcı-yükleyici iş makinasına pek bişey olmuyor.
  • şu atış yapan makina neyse ondan binlerce alsınlar. lan ne zevkli bişey şunu izlemek resmen gta seyreder gibi.

buna benzer bir video vardı arma 3 diye daşşak geçilen. o geldi aklıma.
  • şehir içinde evlerin bulunduğu bir yerde araç içinde kepçeye ateş teröristlerin göründüğü görüntüdür. görüntülerden terörist olarak tanımlanabilecek sadece bunlar var.
hesabın var mı? giriş yap