• ey benim güzel ülkem... diyorum herkes akpli olsun, hepimiz akpli olalım. o zaman sike sike liyakat ile alımlar olacak. herkes akpli olursa sorun çözülür, işi de en hakeden akpli alır;)

edit: amınoğulları mesaj atıp düzeltti, torpili büyük olan kazanır diye... doğrudur valla ne diyim, konu hak yemek ise bulurlar bi yolunu...
    not, amın oğulları yazar bu arada @aminogullari

bu arada bu olaylar yüzünden, batan esnaflar yüzünden, emeklilikte yaşa takılanlara haklarının verilmemesinden dolayı bu seçimde ben de oyumu akpye vereceğim, yok öyle pişman olduğunuzda iktidarı değiştirmek! bizim çektiğimizi bi seçim de siz çekin adi herifler sizi!
  • yedikleri kul hakkının haddi hesabı olmamıştır.
  • ağızlarından düşürmedikleri hz ömer adaleti bunu gerektiriyor sanırım.
  • söz konusu adalet dağıtımından ben de payımı aldım. 73 olan kpss puanımı mülakatta 55'e düşürdüler. diyecek söz bulamıyorum artık.

zorunlu edit: arkadaşlar mülakatta sorulara cevap verip vermeme durumuna göre puan verilmiyor. ben bütün sorulara doğru cevap verdim. ben konuşurken karşımdaki 3 eğitimci müsveddesi bir ara kendi aralarında konuşup beni dinlemiyorlardı bile. varın gerisini siz düşünün. sorulan sorular bütün öğretmenlerin bilebileceği, yorum yapabileceği ucu açık eğitim bilimleri ile ilgili sorular. mülakat heyetinde de ilber ortaylı seviyesinde herifler yok zaten. müdür veya müdür yardımcıları, şube müdürleri oluyor. o yüzden mesaj kutuma senin başarısızlığın söz konusu olabilir diye mesaj atan arkadaşları tekrar düşünmeye davet ediyorum.
  • başka bir ülkede olsam şöyle düşünürdüm:

insanlar bildiğini anlatmak konusunda çok iyi olmayabilirler. bir insanın bir konuyu çok iyi bilmesi, o konuyu karşısındakine çok iyi anlatabileceği anlamına gelmez. bu bağlamda, sınavda 3. olmuş birinin de öğretmenlik konusunda belki buna benzer sıkıntıları vardı ve mülakatta da bu ortaya çıktı. bu sebeple öğretmen olamadı.

ama türkiye cumhuriyetinde şöyle düşünüyorum:

acaba yerine hangi torpilli aday yerleştirildi.

veya

acaba hiç mi torpili yoktu

veya

acaba bir sebepten ötürü fişlenmiş miydi.

.
    .
    .

böle gider bu.
  • yerli ve milli siyasal islam cumhuriyeti'nin gerceklerinden biridir. sasirtmamistir. boyle boyle komple batacagiz, hepsi bu.
  • mülakattan;
    - titanik'te kaç yolcu öldü?
    + 1.517 kişi efendim.
    - isimlerini say.
  • din iman allah kitap aşkına yapılmıştır.
  • çok eskiden bir mülakata girdim. kpss, yazılı sınav durumum çok çok iyi. mülakata kalanlarda ilk üçteyim diyeyim. bir kaç sorunun gelişinden eleyeceklerini anladım. yine de cevapladım. en son bir soru daha geldi. soru şuydu. "mısır piramitlerini yapan usta kimdir?" hahaha deyip bir kahkaha patlattım. "hocam gündüz vardiyasını mı soruyorsunuz yoksa gece vardiyasını mı? geceyi soruyorsanız onu bilmiyorum." deyip çıktım. sonuçta elendim.
hesabın var mı? giriş yap