• yedikleri kul hakkının haddi hesabı olmamıştır.
  • ey benim güzel ülkem... diyorum herkes akpli olsun, hepimiz akpli olalım. o zaman sike sike liyakat ile alımlar olacak. herkes akpli olursa sorun çözülür, işi de en hakeden akpli alır;)

edit: amınoğulları mesaj atıp düzeltti, torpili büyük olan kazanır diye... doğrudur valla ne diyim, konu hak yemek ise bulurlar bi yolunu...
    not, amın oğulları yazar bu arada @aminogullari

bu arada bu olaylar yüzünden, batan esnaflar yüzünden, emeklilikte yaşa takılanlara haklarının verilmemesinden dolayı bu seçimde ben de oyumu akpye vereceğim, yok öyle pişman olduğunuzda iktidarı değiştirmek! bizim çektiğimizi bi seçim de siz çekin adi herifler sizi!
  • ağızlarından düşürmedikleri hz ömer adaleti bunu gerektiriyor sanırım.
  • yerli ve milli siyasal islam cumhuriyeti'nin gerceklerinden biridir. sasirtmamistir. boyle boyle komple batacagiz, hepsi bu.
  • söz konusu adalet dağıtımından ben de payımı aldım. 73 olan kpss puanımı mülakatta 55'e düşürdüler. diyecek söz bulamıyorum artık.

zorunlu edit: arkadaşlar mülakatta sorulara cevap verip vermeme durumuna göre puan verilmiyor. ben bütün sorulara doğru cevap verdim. ben konuşurken karşımdaki 3 eğitimci müsveddesi bir ara kendi aralarında konuşup beni dinlemiyorlardı bile. varın gerisini siz düşünün. sorulan sorular bütün öğretmenlerin bilebileceği, yorum yapabileceği ucu açık eğitim bilimleri ile ilgili sorular. mülakat heyetinde de ilber ortaylı seviyesinde herifler yok zaten. müdür veya müdür yardımcıları, şube müdürleri oluyor. o yüzden mesaj kutuma senin başarısızlığın söz konusu olabilir diye mesaj atan arkadaşları tekrar düşünmeye davet ediyorum.
  • bu ülkede başarı ve kabiliyetin ne zaman ödüllendirildiğini gördünüz de şaşırdınız?
  • din iman allah kitap aşkına yapılmıştır.
  • (bkz: adalet yürüyüşü)

memlekette ana muhalefetin lideri, 1 ay boyunca 350-400 km. şehirler arası yol yürüdü "ülkede adalet yok" diye ve siz hala daha adalet mi arıyorsunuz?

adaleti sandıkta dağıtmadınız ki sandık dışında adalet arıyorsunuz. yok ben hala adalet istiyorum diyorsanız, buyrun size adalet (bkz: sümeyra ordu)

edit: çilek yiyeyim ama muz tadı gelsin. yok öyle bir dünya.
  • utanmazlık ve arsizligin temel hale geldiği ülkenin durumu.
hesabın var mı? giriş yap