aynı isimde "kuş uçuşu" başlığı da var
1295 entry daha
  • üçüncü sezon hiç de vakit kaybı değildir. anne olan bilir. arada kalmak ne demek, senden de sevmesen de çocuğunun babası ne demek… aşk ne demek, her şeyden vaz geçeceksen tek vazgeçme sebebi nedir…
    edit: bi dakika ya… sadece bu değil. “ben seni yıllarca emek emek işledim” dedi adam ya. “sen beni sevmezken de işledim” dedi. “şimdi bana çocuklarım diyorsun” dedi. erkek gamsızlığı budur. ama erkek gamsızlığının ötesinde insan kullanmak budur.

kenan, lale olmadan hiçbir şey. lale, dijital platfotmda kenan yokken bir sene olmadan iki milyona ulaştı değil mi? kenan onu dijital platformdan kanallara tekrar aldı, kimseye eyvallahımız olmayacak dedi değil mi? eyvallahın en büyüğünü yaptı sonra. yüzüstü bırakarak.

umarım akıllanırsın lale. 4. sezonu bekliyorum.
  • aslanlar ve kuşlar… üçüncü sezona zorlama diyenler olmuş ama bence bu sezon olmasa eksik kalırdı, aslı ile lale'yi böyle görmeliydik. ayrıca defne kayalar bu sezonda konuşturmuş resmen, kendisine bir başkadır'dan beri bayılıyorum.

ve birce akalay ne güzel izletiyosun kendini…

--- spoiler ---

dizi boyunca ya bu aslı manyağının anası babası yok mu diyordum ki sonunda ortaya çıktılar bütün manyaklıklarında görüşmüşler gibi bi de… ya bu kız neler yaptı bi kulağını bükmediniz size yazıklar olsunn

bir sözüm de mine'ye, yavrum kendince bi aşk bulsan bi derdin kalmayacak saçlarına bak ne hale geldinn

--- spoiler ---
  • 3. sezonu gömercin kuşları tarafından gömülmüş "kartondan" dizi...

https://www.youtube.com/watch?v=eclcuymzxj8

son sezondaki saçmalıklar hakkında söylenebilecek her şeyi söylemişler...

gerçekten de, sahneleri atlaya atlaya bitirdim...
  • hikayesini sevdiğim için 3.sezonu da sabırla izledim bitirdim. ama bu kadar da içilmez ki kardeşim. şarabın kokusu ekrandan burnuma çarptı. şişelerce içtiler şişeleerceee
  • gül karakteri beni benden aldı… başka bir şey demiyorum.
21 entry daha
hesabın var mı? giriş yap