• kadınlar için çok kolay "para". erkekler zaten kadın görse yeter.
  • bir kadının hafifce aralanmis dudaklarının arasindan görünen üst iki dişi. *
  • ince ayak bilekli kadın.
  • 1m usd
  • yakın mesafe nefesli sesiz konuşma ,
    hahaha ay böyle diyince de üflemeli çalgılar gibi oldu ama anladınız siz
  • görsel

bu sabah da bu.
    adamın yüzü yeterince güzel değilmiş gibi, eli ayağı, kalın bacakları da muhteşem. koltuk altı kılları benlik değil ama keseriz. biraz bakımla seks tanrısı olur bu. yalarım.
  • bazen bir olay sonrasında bir anda bir kimliğe bürünürsün. belki yaptığın espri ile alakalı belki de konuşulan konu ile alakalı.

karşındaki kişi de bunu görüp artırır ya. destekler seni ya da o da bir rol kapar. hafif ciddi hafif de dudak altından gülerek katılır sana.

aşırı derecede yükselmene sebebiyet veriyor.

bir de tabii en klasik olan kalabalık bir ortamda söylediğin bir alaycı söz, belki bir hicvi kimse anlamazken o kişinin "ben anladım kardeş ben anladım" gülümsemesiyle sana bakması.
  • yavaş dokunuşlar
  • (bkz: #153148274)

nskim çayı püskürttüm. kas ile zeka bu kadar ters orantılı olmasa ben de başlayacağım şu spora ama gerizekalı olmaktan korkuyorum.

lafı açılmışken, zekadır.
  • aşırı özgüvenle alanı dışında olmasına rağmen fazla teknik bilgi sahibi olup bir konuyu açıklaması. hatta benim de hiçbir fikir sahibi olmadığım bir konuysa...
hesabın var mı? giriş yap