• ben lichess diyorum. karmaşık bir arayüzü yok, reklam yok, kendini geliştirmek için biraz ingilizce ile çok güzel videolara ulaşabiliyorsunuz. belki bir eksikliği pre-move özelliği olması çünkü; tahta üzerinde hamle yaparken ki o süreyi göz önünde bulundurmak gerek.
  • lichessin tokatlayacagı versus, özellikle android uygulamasının sade, basit oluşu ve 2-3 saniye de bir rakiple eşleştirebilmesi mükemmeldir
  • lichess sade, güzel belli bir noktadan sonra rakipler tatmin edici.
  • reklamını yapmış gibi olmayalım ama ücretsiz ve sade olduğu için lichess iyidir, ancak paran varsa chess.com daha iyidir.
  • lichess'in alacağı mukayese kabul etmez versus
  • ücretsiz çalışmaları, bulmacaları ve analiz tahtası ile lichess şu an rakipsizdir. özellikle bulmacalarının sınırı yok. eşleştirmesi ve bağlantı kalitesi benim bulunduğum yere göre en iyisi. bakın sadece chess.com ile kıyaslamıyorum bütün web aleminin en iyisi lichess diyorum.
  • satranç a yeni başlayacağımı da göz önüne alırsak hangi siteye dalsam bilemedim
  • licehss'i sadece android ile kullanabildim ve rahattı zira chess.com'un ios uygulaması harika iken android uygulaması ise rezalet en azından ios uygulamasına göre.

bu versusta bullet tipi bir dakikalık sürenin öne çıktığı oyunlar oynayacaklara tavsiyem kesinlikle lichess. ios telefonunuz var ve 10 dakika ve üstü oyunlar oynayacaksaniz ise chess.com olabilir.

bir de lichess' in hamle geri almak için teklif gonderilmesi opsiyonuna ayarim, alt tarafı kıçı kıytırık online bir oyunda bile veziri kaptırınca mızıkçılık yapıp hamlesini geri almak isteyen şuursuzlar var.

benim bu versus ile ilgili söyleyeceklerim bu kadar. (ruşen çakır gibi bitirdim :))
  • herkesin lichess'i galip ilan ettiği karşılaştırma.
  • chess.com'un neden hala batmadığını anlayamıyorum bile.
hesabın var mı? giriş yap