• çok yazık olmuş. allah rahmet eylesin. sebep olanların, işini eksik yapıp insanların ölümüne sebep olan herkesin en ağır ceza ile cezalandırılması dileğiyle.
  • inanılmaz bir tesadüf falan değildir. kazadır. takdir'i ilahidir falan da demeyin. hergün buna benzer yüzlerce olay oluyor. sadece düşenler çoğu zaman kimsenin kafasına denk gelmiyor. benim oturduğum semtin ana caddesinde üç kere apartmanlardan dökülen taşlara şahit oldum. iş işten geçtikten sonra belediye alanı çeviriyor. birisinde bir kızın başına düştü. haber olmuştu.

buna benzer olaylar hergün yüzlerce kez oluyor. çünkü denetimsizliğin, kuralsızlığın, liyakatsizliğin tavan yaptığı bir ülke olduk. herkes sikinin ucuyla iş yapıyor. yaptığı iş patlayınca yaptırım da görmüyor. oh ne ala. kazadır deriz geçer.

ulan elin isveç'lisinin kanadalısının başına niye gelmiyor böyle şeyler. neden bir alman böyle saçma sapan bir şekilde ölmüyor. yazık ya cidden. allahın lanetli kulları mıyız biz. o takdir norveçliye işlemiyor mu? o yüzden kader diyip, kaza diyip normalleştirmeyin bu vehameti. üzerim.
  • gerçekten insan hayatının ne kadar ucuz ve önemsiz olduğunu bize gösteren olaydır.

görüntüleri ilk izlediğimde anlayamadım, gerçek değil de görsel efekt filan sandım, bir insanın bu kadar kolay ve suçsuz yere ölebileceğini kabullenemedim.

sorumluların en ağır şekilde cezalandırılmasını dilerim.
  • (bkz: istwest)
  • bu ne ya, böyle ölünür mü, hakkaten bir ülkede insanların nasıl yaşadığına değil nasıl öldüğüne bakmak lazımmış. allah rahmet eylesin, yakınlarına çok sabır versin, peşini bırakmayın bu işin. 15'inci kattaki hayvan oğlu hayvan kimmiş bulun. zaten ülkede iyi insanlar sayılı artık, yine bir iyi insan gitti anlaşılan.
  • korkunç bir olay. korkunç bir ölüm.

inşaat yapmak ne yazık ki harç karıp, demir bağlayıp, beton dökmekten ibaret değil. bir sürü teknik alt disipline bağlı karmaşık bir iş.

suçu yapı denetime atmakla da iş bitmiyor. burada "basit bir cam balkon" klipsini malzemesinden, montajına kadar uygulanması gereken tüm prosedürler eksik. türkiye 'nin tamamında olduğu gibi.

müteaahitten, o civatayı sıkan ustaya, bu projeye iskan onayı veren belediye mıntıka mühendisinden, imzacı şantiye şefine kadar 30 kişi şüpheli sıfatıyla yargılanmalı. ama önce sistemin doğru organize edilmesi gerekiyor.
  • ulan ya.! çok üzücü gerçekten.
  • bir ömrün, bir emeğin 2 saniye içinde yok oluşudur. üzücü...
  • evi göstermek için eşlik eden emlakçı tad alma duyusu bozuk olarak hayatını sürdürecektir
hesabın var mı? giriş yap