• 10 temmuz 2002 tarihinde boktan bir örümceğe uyup 7. kattan atlayıp yanımdan ayrılan minik kedim...

malibu'nun yerine evlatlık edindiğimiz herşeyimiz biricik kedimiz tequila'yı da maalesef bugün itibariyle maliciğimizin yerine uğurladık. her ayrılık ne acı!
  • kucukken tira$ losyonu zannettigim ve evdekilerin haberi olmadan defalarca surdugum icki. baya kaliciydi.
  • babamın ben daha 13 yaşımdayken hindistancevizli süt diye kandırıp içirdiği harika şey*.. sonra da eve her girişinde "bari bu sefer 2 gün dayansın" demeye başlamıştı.. aşırı hafif, babam bile hayır demiyor..

yıllar sonra gelen edit: tabi hafif mafif ama ilk ve tek mide kanamamı da başıma saran gene kendisi olmuştur..
  • dost süt'le içmeyin.
  • küçük likör bardağına ya da shot bardağına üçte iki oranında süt ekleyip öyle içtiğim, içimi kolay ve kokusu güzel olan içki. tabi isteğe göre oran değiştirilebilir, ağız tadınıza nasıl uygunsa. bence en güzeli sütle birleşen malibudur.

yalnız her şey gibi içerken bunun da bokunu çıkarmamak lazım. sarhoş olmak açısından demiyorum. her gün ya da iki günde bir malibu içerseniz resmen bıkıyorsunuz. ne bereketli içkiymiş, iç iç bitmiyor. oranı arttırıyorum yine bitmiyor. o kadar kişiye ikram ettim yine bitmedi.

hala duruyor. sihirli herhalde.
  • birkaç kadeh viski ardından sütlü malibu içilir. ve arkadaş yaran yorumu yapar; " a be yatarken içseydik bari"
    tanım; hafif tatlı içki. trakyada prim yapmaz.
  • kola ile tavsie ederim herkese.
  • çocukluğumuzun içkisi olup ortamlarda statü göstergesiydi. o zamanlar bilinmeyen ya da az bilinen içki adlarıyla bile kız yapabiliyordun düşün artık. hala öyle ortamınız varsa söyleyin lan çok içtim ben bundan.
  • 2015'ten beri ortalarda göremediğimiz miley cyrus'un yeni şarkısı. bir önceki albümüne göre 180 derecelik bir dönüşüm geçirmiş. çekiç yalayan miley gitmiş, çiçek toplayan miley gelmiş.

bu şarkıyı sevgilisi liam hemsworth için yazmış.
  • miley ablamızın yeni şarkısı. bayıldımm bayıldımm diyebilirm...

klibini izlediğimde; şarkıyı dinlediğimde içime mutluluk, huzur doldu. gözümden yaş bile süzüldü, gülümseyerek izledim klibi. ne kadar şanslı olduğumu hatırlattı bana.. insanın şu hayatta yanında sonsuz huzur bulduğu kişiyi bulmasından daha güzel bir şey yok sanırım. böyle saçma salak konularda, mutluluktan bile ağlatır insanı o hisler. olsun, iyiki varlar.

https://www.youtube.com/watch?v=8j9zmok6two
hesabın var mı? giriş yap