5781 entry daha
  • erkekler bir şeye üzülmez evet aynen...
    görsel
  • mario gomez ile karşılaştırılıyor şaka gibi yazmış bir keko

mesajı açık olsa öküze anlatır gibi anlatırdım da işte yapacak bi şey yok

gomez > icardi diyen zaten şenol güneş fanıdır, kafası çok çalışmıyodur :)

menemen ile beslenerek beynini çürütmüş arkadaş
  • yeterince beslemememize rağmen ve neredeyse sadece yarım sezon oynamasına rağmen şampiyonluk katkısı aldığımız bir forvet oldu. transferinde biraz paraya kıymak hiç abes değil o yüzden, kimsenin de laf edebileceği bir durum olmaz takım içi dengelerde. bi tık üstü messi-ronaldo tarzı süperstarlar zaten.

amaaaa erden timur yeni bir projem var 3'lü paket bağlamaya bakıcam diyorsa da alınmamasına üzülmem açıkçası. yerine reddetmeyeceğimiz bir proje sunabilir
  • bu akşam büyük ihtimalle son maçına çıkacak süperstardır. kader bu ya güzel bir derbi ile türkiye kariyerinde jübile yapma imkanı buldu. mario (bkz: jardel) sonrası mauro hayaliyle bir 20 yılda seni anarız.
  • onca yıldız geldi geçti ancak eğer bizden ayrılırsa muhtemelen bu adamın gidişi en çok koyan olacak.

inşallah çözeriz bu adamı da uzun yıllar bizle oynar. bu transfer döneminde en çok istediğim transfer budur.
  • bu akşam, muhtemelen canlı canlı, oğlumla son kez izleyeceğimiz futbolcu. son galasında fener'e bir gol daha atarsa 40 yaşında adamı, aşkın olayım diye bağırttıracak.
  • git kendini çok sevdirmeden.
    ne ben seni tanıdım ne sen geldin bu topraklara.
    illa gideceksen madem hiç uzatmayalım hemen bu gece git fener maçından sonra ilk uçakla.
    hiç değilse sezon başlayana kadar alışalım yokluğuna.

eyyy yönetim hepimizi şair yaptı adam amk.
    galatasaray çok büyük oyunculara evsahipliği yaptı ama bu taraftar hiç böyle olmadı.

şimdi sen gidiyorsun ya herkes sana benzeyecek.ama hepsini toplasan bir sen etmeyecek.

yapın abi feda mı yaparsınız, bileklik mi satarsınız, taraftardan para mı istersiniz bulun bi çözüm, tutun takımda.
  • yine bir (bkz: fenerbahçe) maçı öncesi, partileyip, nerede sabah nerede akşam yaptığı belli olmadığı, aynı şeyi ligin ilk yarısında da yapıp sadece 15 dakika oynayarak, asist ve gol atan ve akşamda sanki aynısı yapacak olan aslan parçası.
    akıllara getirilen entry; #147389796
  • her şey tadında güzel git aslanım git
  • ilerde: "galatasaray ile son maçı şampiyon olarak çıktığımız fenerbahçe maçıydı." demek istemiyoruz o yüzden bonservisi ve maaşı için ne kadar gerekiyorsa verelim
12738 entry daha
hesabın var mı? giriş yap