18733 entry daha
  • negatifliğin, atarın, giderin prim yaptığı şu ülkede sürekli gülen yüzüyle bizleri her daim mutlu eden arjantinli. futbolun bir oyun, bir eğlence olduğunu her maç gösteriyor. attığı gollerden sonra "vuuaahh sikerler" şeklinde ağzını yüzünü eğerek sevinen, secdeye yatarak, haç çıkararak şov yapan, bütün arkadaşları kendisine koşarken kulübedeki kankasına koşan futbolcular bir tarafta, kendi atsın atmasın her golde gülerek, hoplayarak, zıplayarak en yakınında kim varsa, hatta en uzaktakine de koşarak sarılan icardi bir tarafta. mutluluk bulaşıcıdır. icardi varsa sahadaki oyuncular da mutlu, tribündeki taraftarlar da mutlu, ekran başındaki izleyiciler de mutlu.

verdiği performansı geçtim, sırf şu pozitif elektriği yüzünden bile umarım daha uzun yıllar bizimle olur. icardi gibi, mertens gibi pozitifliği ile etrafına mutluluk saçan insanların hastasıyız.
  • düdükle beraber beklenen paylaşım gelmiştir.

ben bu kadar adanmış bir futbolcu görmedim.
  • üzerinde kendisinin ve diğer takım arkadaşlarının imzasının bulunduğu formamı evimin en güzel yerine astığım oyuncu.

bu adamı sadece bir striker olarak düşünmemek lazım, takımı sahiplenmesi, ateşlemesi, taraftarı coşturması, rakipler üzerindeki etkisi, çocuklar aracılığıyla gelecek nesilleri de taraftarımız yapma adına muhteşem etkisi.

seviyoruz seni icardi. haksız rekabetin mucidi.
  • konyaspor fenerbahçe maçının ardından attığı hikaye ile koparmıştır hahahahahhahaha
  • galatasaray'ın sadece futbolcusu gibi değil, bayağı holigan taraftarı gibi davranıyor. fener ile uğraşmak için hiçbir fırsatı kaçırmıyor. çok seviyoruz lan seni!
  • fenerbahçe'de olsaydı; çoktan efsane ilan edip heykelini dikmişlerdi.

beşiktaş'lı olarak imreniyorum galatasaray'a. gelen yıldızlarda hep aidiyet duygusu oluyor. sneijder, baros, drogba, icardi gibi.
  • aşk adam sapladı yine
  • bu cocuk boyle degildi gecen sezon.

hatta bu sezonun ilk yarisinda dahi boyle degildi...

bunu fenerbahce dusmani yapan da direkt olarak ali koc ve yonetim kuruludur. kimse kusura bakmasin. ve fenerbahce dusmani olarak paylasim yaptigi halde yine 10 cocuktan 9'unu galatasarayli yapmaya devam edecek.

siz de gavat falan diye sagdan soldan sallamaya devam edin...
  • ft gibi eski kafa bir teknik direktör olsaydı çoktan takasta mpenza, sphear ve horvathla takas edilecek olan futbolcu.
  • bu kadar kariyerli ve yetenekli bir oyuncunun türkiye'ye gelip bu kadar aidiyet hissetmesi son yıllarda pek karşılaştığımız bir durum değil. elbette burada aslan payını önce galatasaray taraftarına sonra da yönetime (hem teknik hem idari) vermek gerekir.
17 entry daha
hesabın var mı? giriş yap