• insan kaynaklarının müdürden, müdürün bir üstünden vs haberi olmadığı, yeni işe aldıkları elemana "yerine tanıdığım birini alacaktım ben, seni ne zaman işe aldılar?" diyebilecek kadar şirketinden bihaber ve uzak personele sahip, mobbingin alasının yaşandığı dergi-msi..
  • yahu kendi halinde gayet sakin bir dergiydi bu. insanların atatürk hassasiyetini kaşıyarak ne halt etmeye çalıştığını merak ettiğim dergi olmuştur şimdi. yani dünün obamasıyla, bizim atatürkümüzü hangi kafa aynı kefeye koyuyor gerçekten merak ediyorum. çünkü o kafanın içine ...
    neyse ya... nolcak iki gün derginin ismi orda burda geçecek, sonra bunu da unutacağız.
  • nisan sayisi ile patavatsizligin dik alasini yapmis. reklamin iyisi kotusu olmaz dusturunun kotu reklam icin ornek olani.
  • nisan kapağı, öyle ya da böyle kelimenin her anlamıyla kapak olacak ama dur bakalım.
    kapağın altındaki imza kendi tasarımcılarına ait olsa "şapşal" der geçerdim. ama imza m.a.r.k.a., dolayısıyla hulusi derici olunca en hafif şekliyle "ayıp be!" diyebiliyorum.

şimdi atatürk birçok reklamda kullanıldı ve kullanılıyor. bana kalsa bu da olacak iş değil. adı üzerinde "kullanılıyor" böyle bir atatürk ekonomisi oluşturuldu. birileri üzerinden kar sağlıyor. milleti sömürmek için dini kullanmanın bir başka versiyonu. "atatürkü putlaştırmayalım, içimizden biri haline gelsin" derken enseye tokat moduna girmenin de bir manası yok.

şimdi ne yapmış bu mediacat, atatürkün meşhur başöğretmen fotosunu benim bile yapabileceğim fotoşop marifetiyle (ki kendileri sanırım ms paintte yapmışlar o kadar sakil duruyor) değiştirmişler. atatürkün yüzünün yerine obamayı yerleştirmişler. obama'nın, atatürk'ün türkler için yaptığı liderlik ve ayağa kaldırma olayını abdliler için yaptığını vurguluyorlarmış. şimdi sana bir vurgularım nereden geldiğini şaşarsın demek istiyorum bu savunmaları karşısında.

sonuç itibariyle benim açımdan kitch, başarısız, anlamsız, gereksiz bir iş olmuş. "ses getirsin" diye yapıldığı belli. çünkü üç günlük obama ile atatürk'ü ve obama'nın geldiği dönemdeki abd'nin durumu ile atatürk'ün geldiği değil dikkat buyrun "kurduğu ülke"nin durumu arasında bir benzeşim kurmak için insanın su katılmamış..........

sayın ekşi sözlük kullanıcıları ve ziyaretçilerinin dikkatine! ilgili entry tck 125 gereği internet ortamında devam etmemektedir. bilginize.
  • felis ödülleri ile kanımın çekilmesine sebep olan, algülümvergülüm organizasyonları başkomutanlığı.

(bkz: #81716627)
  • güvenilirliği yok denilecek kadar az olan yayın. bir de kendilerine en çok para verenleri türkiye'nin lovemark'ları yapıyorlar sanırım. çünkü bu liste başka türlü açıklanamaz:
    http://mediacatonline.com/…aberdetay/?haberid=56049
    (bkz: ttnet'in türkiye'nin en sevilen 2. markası olması)

itibar göstermeyin la böyle kurum-kuruluşlara.
  • balonunun söndüğü aşikar olan dergi. birbirlerini yalamaktan kafalarını kaldırabilip farkındalar mı bilinmez. işte bu yüzden seviyorum bu hızı, yeni bin yılı. silkeliyor...
  • büyük bir dergidir, albenili kapakları vardır hatta piyasadaki en ciks görünümlü dergidir ama gel gör ki içi bomboştur. şişirilmiş koca bir balondur. bana kalırsa alternatifi olan marketing türkiye dergisi kendisinden bir kaç gömlek üstündür.

(bkz: dışı seni içi beni yakar)
  • türkiye'deki kağıt israfı dergilerden biridir.
  • içi seni dışı beni yakar dediğim bir şirket. dergilerini satın alıyorsun ve röportajların 1 sayfasını okuyorsun, alta baktın mı "devamı mediacatonline'da" yazısını gördün mü çıldırdığın dergi. bu konuda dallarında tekler! peki neden? daha çok reklam alabilmek için yer açıyorlar. para verip sadece reklam satın alıyorsunuz. yazık!
hesabın var mı? giriş yap