• gerçekten ilginç bir durum. migros bile zarar ediyorsa kapatalım ülkeyi gidelim. pandemi döneminde işleri azalmayan yegane sektördü gıda sektörü.
  • para değer kaybedince tüketiciler migros yerine daha ucuz alternatiflere yönelmelerin sonucudur.
  • evimin yakınlarında migros olmadığı için ayda yılda bir rastlarsam , o da ufak tefek alışverişler yapardım.ama bu salgın dönemi resmen tüm aylık alışverişlerimi migros sanal marketten yaptım.kaldı ki tanıdığım bir sürü kişi de aynı şekilde yaptı.gerçekten ilginç bir açıklama olmuş.
  • devamlı yeni şube açıp operasyonlarını genişletiyorlar bu sebeple zarar açıklamaları normal.
  • açıp bir faaliyet raporu okumaya tenezzül etseydiniz beyler. isterseniz size ne zaman alıp ne zaman satacağınızı da söyleyelim, siz hiçbir şey için götünüzü kıpırdatmayın.

not: şu an pazartesi açığa migros satmış birisi rahatlığıyla konuşuyorum :)
  • yatırım yapıyordur, döviz cinsinden borç ödemesi yapıyordur, yani vardır birşey. siz çok kafanıza takmayın bu zarar işlerini.
  • arkadaşlar devir zarar devri. sektörel değerlendirebilirseniz. zarar kötü bir şey değil.

zarar=büyüme...

eline geçen paradan daha hızlı şekilde elindeki parayı yakıyor. yani normalde bu sene gelen parayla 120 tane araba alalım demiyor.

hemen alıyor.
  • kadına ayrımcılık yapan şirketin zarar açıklamasıdır.
  • analar ne muhasebeciler doğuruyor dedirten durum.
  • muhtemelen onlarca ymm, smmm ve bağımsız denetim firmasıyla çalışan koca firma gene ekşicileri inandıramamış. sanki açıp bilançoyu inceledi amk.
hesabın var mı? giriş yap