• "ya bu futbolcuların benimle derdi ne?" diye sormuş hanım ablamız. neden olacak cern'de atom üzerine yazdığın makalelerden etkilenmiş onunla ilgili görüşmek istiyordur büyük ihtimal.
  • yani mesajlara bakinca bana daha cok beren guney mohamed elneny'e yurumus gibi geldi.
  • hanım kızımız gülücüğe odaklanmış ve adamın emojili mesajına holaa good morning diye giriş yapmış. adam da aynı şekilde cevap vermiş sonra hanım kızımız ben işte solaryumdaydım senin günün nasıldı diye sorup cevap almış.

muhabbeti ilerleten kadının kendisi ama bunların benimle derdi ne diye ifşalayanda kendisi. bence adam emojiyi atar atmaz kafada kurgulamıştır bu kız dur bi iki cevap yazayım muhabbet olsun sonra bana yazdı diye ifşalarım gibisinden.
  • şu tarz kadınları iğrenç bulan benmiyim sadece? yaptığı kezbanca davranış değil, her tarafı aşırı estetik makyaj ve squat amk. midem bulanıyor böyle tiplerden. sokakdaki kızların yarısı bu kadından kat kat daha güzel bence
  • instagram hesabını görünce aklıma gelen ilk şey: birisi yanında şişme bebek taşıyıp orada burada fotoğraflarını çekiyor.
  • kendine mesaj atanı ifşa etme mallığı da kezbanlarda bolca var
  • (bkz: ayh herkes bana hasta)
    (bkz: uyyh biraz da şurama ilgi)
    (bkz: dur memelerimi daha bi silikonlaştırayım daha da ilgi)
    (bkz: evet evet ilgi verin bana beni sevin bana aşık olun beni kıskanın bakın futbolcular da yürüyor bana kaslılar hepsi peşimde)
    (bkz: ohhh çok kevaşeyim)
    (bkz: abi beni sik)
    (bkz: vermicem)
  • link

taş demişsiniz ama bu bildiğin uzaylı.
  • abartmıyorum gece karşıma çıksa tokadı basar nas felak okurum.bu ne vaziyet la.
  • kluplerin acil eskortluk hizmeti başlatması gerektiğinin başka bir ispatı.
hesabın var mı? giriş yap