21385 entry daha
  • umut, olay çözülmüş, kızın annenin yanından alınmış, her şey bitmiş. hâlâ orada ne durup müge'ye raiting kazandırmak için kendini kullandırıyorsun?
    zaten müge anlı'ya olay lazım, bulmuş olay, sündürüp duruyor.
  • tum oylarini akepeye vermis bi teyze diyo ki getirdin kocami caldilar, teyze sana gram acimiyorum ya; neden acaba kocan calindi bi dusun
  • "recep tayyip erdoğan ömrüm boyunca sana oy verdim, kurban olurum sana. ama bu suriyelileri yuvamızı yıksın diye mi getirdin başımıza ?"

puhahhaha beter ol beter. gelsin kurtarsın senin yuvanı hahahah
  • abi şu anda hepimiz bunu izledik değil mi ?
    sonraki seçimlerde hükümetini değişeceğini şu anda anladım. eğer bu programda müge hükumete laf ettirdiyse “söyle canım” dediyse cumhurbaşkanımıza bir şey söylemek istiyorum dendiği zaman ve isyan edileceği belli olduğu zaman ,demek ki artık dengeler değişmiştir.
    ya yarın program kalkar ya hükümet değişir başka seçenek yok .
  • "suriyeliler geldi bizim kocalarimizi aldı erdogannn" diye feryat eden bir teyze var. umarım kıvılcımı sen yakarsın teyze haha.
  • şu anda bir kadın, ağlayarak - bağırarak ,kocası, inşaat ustası bünyenin kendisine 2 inek alıp, komşusu, imam nikahı kıydığı, 4 çocuklu, kocası ölen rabia adlı suriyeli kadını hamile bıraktığını, birlikte kaçtıklarını açıklıyor ve "bozuk türkçesi ile" 50 yıllık kocasını nasıl sevdiğini "kusma isteği uyandıran tarzda"anlatıyor....!
  • dayyippp erduvannnn allah razı olsun muamelesi iyi suri bacıları ülkeye soktun da türk erkekleri saksonun ne olduğunu öğrendi
  • ayaklarını öpem erduvaaaan, yuvamı kurdaaaar erduvaaaaan, möge hanım gurbanın olayum.
  • goblin teyzenin, süriyeli din kardeşimize kaptırdığı gocasından şikayetçi olduğu über program.

neymiş, rte süriyelileri yollasınmış. bu tayfa her şey başına gelince bir aydınlanma yaşıyor, biz bunu 10 senedir söylüyoruz be goblin teyzem. bunu demek için gocanı süriyeliye mi kaptırman gerekiyordu?
114 entry daha
hesabın var mı? giriş yap