3961 entry daha
  • galiba adamin en buyuk sicisi bir programda kendisine sorulan "10 yil onceki kendiniz ile karsilassaniz ona ne derdiniz" sorusunda mallamasiydi.
    ilk baslarda cevabi dusunurmus gibi yapti ama sonra soruyu anlamadigi ortaya cikti, sonra programi yapan eleman soruyu tane tane anlatti, yok abi yine kafa basmadi, bildigin bu kadar basit soruyu adam anlayamadi. ben hep video'nun bu kisminda utancimdan kapadim ve devamini izleyemedim..
    ve siz bu adama neredeyse akp'li diye koskoca istanbul'u verecektiniz.
    cok sukur ki imamoglu vardi karsisinda..
  • recebin kirli yüzünün gölgesi olmaya heveslendi ama aldı üçün birini. neyse akp'li olmak demek asırlara bedel yüzsüzlük yapıp pişkin pişkin başka makamlara saldırmak demektir. tam unuttuk dediğimiz anda tanrısı recep onu başka bir makama layık görecektir.

son görüntüsü
  • köfteci diye diye gitti köftehor. bu akp kafası çok garip. benim kayınpeder de böyle. bi insanı meslekle aşağılamaya kalkmak nedir ya. sizin kadir abiniz de muhallebiciydi sonra bi baktınız meğer başka bir şeyciymiş. bir kez bir şey dedik mi.
  • kendisi adaylığının başarılı olduğunu iddia edebilir.

son seçimlerde bakarsanız tayyip bey veya ittifakı istanbulda türkiye ortalamasının altında oy alıyordu, anadolu oyları ile durum toparlanıyordu.

bu sefer tersi oldu, kaç yıllık kaleler düşerken kurum türkiye ortalamasının 5 puan civarında üstünde oy aldı. buradan bakarsak sorunun kendisiyle değil, bizzat tayyip bey ve politikaları ile alakalı olduğu, hatta mevcut şartlarda kendisinin iyi bir iş çıkardığı söylenebilir.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap