29499 entry daha
  • erken ölmüş olması bu ülke için çok büyük şans.
  • bir üstteki entrye ithafen:

"necromancer olur, seni severek öldürür; sonra tekrar diriltir ve bu sefer seni çok sevdiğin ingilizler'e mistress olarak veririm."

tanım: sadece iyi insanların gerçekten sevebileceği efsane lider, büyük türk.
  • her kim ki mustafa kemal atatürk düşmanı, bilin ki arkasında ingiltere amerika israil var

bunu yirmi küsur senedir derim, daha hiç yanılmadım, fetöcü akpartililerin yüzüne “atatürk'e laf eden orospu çocuğudur” dediğim çok oldu ve hep haklı çıktım

fetöcü teröristler
  • eğer harf devrimi adı altında ingiliz emri ile medeniyetimizi yok etmeye çalışmamış olsaydı tüm yaptıklarına rağmen çok az da olsa “hatalı da olsa doğru bildiğine inandığı şeyleri yaptı” şeklinde yorum yapılabilecek şahıs.

ama soykırımların en büyüğü olan medeniyet yok etme amaçlı yazıyı değiştirip eski yazıyı da yasaklama hareketi sayesinde tüm şüpheler yokolup, tarih önünde er ya da geç yaptığının şiddeti kadar büyük bir ceza görmesini mutlaka sağlayacak..

kisaca türk cocuklarina, türk okullarinda su anda anlatilanlarin tam tersinin anlatilmasina cok vakit kalmadi. ıc ya da dis bir tek savasa bakar..
  • atam senin yaptıklarını okuyunca, anlayınca kendimden utanıyorum. içinde bulunduğumuz devrin hainleriyle senin gösterdiğin ve söylediğin gibi mücadele etmediğim için, buna cesaret ve azim gösteremediği için özür diliyorum. yaptığın işler gerçekten çok büyükmüş.
  • "padişahlar halka acımadılar, anadolu'ya acımadılar, onu sadece soydular."

ataturk (1922)
83 entry daha
hesabın var mı? giriş yap