• my bloody valentine fun fact #37: hani 25 kurus atip ustune ciktiginizda titresen masaj seyleri olur ya, onlardan indikten sonra bacaklarda bir gevseklik hissedersiniz hani. hah iste mbv konserinde bastiginiz yer o kadar titresiyor ki konser sonunda ayni o hissi yasiyorsunuz birkac dakika boyunca.

kendilerini canli izledigime gore artik kucuk capli bir yunan adasina yerlesip kendimi balikciliga verebilirim.
  • gurultuyu sarki yazma konsepti acisindan yeniden yorumlayan, bunu yaparken de avantgarde noise gruplarinin paralize edici sound'larinin yakinindan bile gecmeyen muzikal ensemble. kevin shieldsin erime diyerek nitelendirdigi surecten sonra iyice koptular. bay shields yakin bir tarihte "my bloody valentine benim dramamdi, gruptakiler ise yardimci oyuncularim" yorumunu yaparak kepenkleri indirdiklerini belli etmistir. psikolojik rahatlamanin gotune koyduktan sonra da produktor beyefendiden baska sey beklememek gerekir herhalde. ne de olsa tarih tekerrurden ibarettir.
  • kevin shields "albümü 2-3 güne çıkartırız" demiş, hadi hayırlısı.

detaylar tık tık: http://stereogum.com/…-song/top-stories/lead-story/
  • bu arkadaslar 20. yy başlarında yaşasalardi kesinlikle (bkz: impressionist) olurlardi.
  • yeni albümün mikslerini yarılamışlar. dile kolay, 21 sene lan.

link
  • instagram hesaplarında 31.03 yazan post paylaşarak heyecanlandırmıştır. umarım yeni albümün habercisidir.

instagram

edit: albümler sonunda streaming servislerinde.
  • bir çok bölgede spotify, apple music vb. platformlardan müziklerini kaldırmış grup. kevin denyo musun olum?
  • müjdeler olsun. yeni albüm geliyor! kevin shields açıkladı, önümüzdeki baharda 7-8 şarkılık yepyeni bir albüm yayımlayacaklar. slowdive, ride, the jesus and mary chain'den sonra shoegaze'in yaratıcısı my bloody valentine da geri döndü.
  • spn'nin (bkz: the four horsemen)'den açlık'ı içeren 5.sezon 14.bölümü. kıyamet alametlerinden biri olan mahşerin dört atlısından açlık'ın bir kasabaya gelmesiyle kasabadaki insanlar hasretini çektikleri, kabaca "aç oldukları" şeylere karşı aşırı duyarlı hale gelirler. kasaba overdose, birbirini öldüren çiftler, aşırı yiyip çatlayan insanlar ile ilgili vakalarla dolmaya başlar. sam, dean ve cass bu durumun peşine düşerler.

----------- spoiler ------------- spoiler-----------

benim için izlemesi zor bölümlerden biriydi ayrıca. sevgi açlığından ilk buluşmada birbirlerini yiyerek öldüren çift beni bir nebze üzdü. * bir diğer taraftan cass'in durmadan hamburger yemesi hamburger bağımlısı bünyemi epey zorladı. daha sonraaa çörek aşkından dolayı midesi patlayana kadar çörek yiyen, "ağzına kadar" dolunca çörekleri tuvalet fırçasıyla boğazından aşağı iten adam beni derinden yaraladı. işin özü bir şeylere bu kadar hasret olduğumu canlı canlı görmek ve hissetmek zordu.
hesabın var mı? giriş yap