• link

dunya liderlerinin eslerinin toplu fotograf cekilmesi hadidesi.

dikkat ceken iki sey var bu fotografta;

biri first gentleman of luxembourg, gay olan luksemburg basbakaninin esi.

bi de bizimki.
  • vallaha benim dikkatimi çeken bir kişi var, o da taş gibi bir first lady.

(bkz: melania trump)

edit: bu arada göte girmesin diye isim vermeyeceğim ama içlerinden biri aynı kıyafetin yeşilini giyseymiş noel ağacı olacakmış.
  • arkasında duran lüksemburg başbakanın gay eşi nedeniyle, först yengemizin otobüste yanına erkek oturan teyze pozu verdiği fotoğraftır.
  • tinerci görünümlü först leydi'nin macron'un efsane aşkı olan teyze olduğunu düşünüyorum.
    (bkz: brigitte macron)
  • guzellik siralamasinda luksemburglu hanfendi kafadan ilk 3 e girer.

digerlerine deginmiycem ama sunu soyleyim; natonun nicin savas orgutu oldugu belli oluyor asdkfaf. :p
  • çok güzel giysilere ev sahipliği yapan. hemen sipariş veriyorum

ek olarak en soldaki teyzenin paranormal aktvite, halka, efendime söyleyeyim lanetli tepe senaryolarından kaçmış gibi bir pozu var. ne oldu acaba?
  • emine erdoğan'ın yüzündeki gerginlik nedendir acaba diye düşündüren fotoğraf. sebep homofobiyse, avrupa'da buram buram yükselen islamofobi de bir o kadar kör bir bıçak, çok takılmamalı bu duruma.

eğer ortamda erkek var gerginliğiyse bu da biraz yetersiz bir sebep gibi sanki siyasette cinsel kimlik olmaz.

ama diyorsa ki gergin ifade bizde ev ortamından alışkanlık, inanırım. dünya lideri eşi olmak, förstförstleydi olmak, biraz ciddiyet isteyen bir meziyet sonuçta.
  • angela merkel'in kocişinin neden olmadığı merak edilmiş fotoğraftır. devlet bahçeli gibi o da evlenmedi herhalde.

bilgilendirme editi: angela hanım evli imiş. ama kocacığı gündeme gelmek istemeyen biri olduğu için pek ortalarda gorünmüyormuş. nato görüşmeleri sırasında uzak doğuda toplantıdaymış. ama theresa may hanımın sevdiceği niye yok onu bilmiyorum. terasta herhalde.

bilgilendirme editi-2: theresa'nın zevcesi de öküz gibi grip olmuş ondan gelememiş. hep bi bahane, yazıklar olsun.
  • içlerinden bir tanesi hariç hepsi cehenneme gidecektir. (yersen)
hesabın var mı? giriş yap